22 січня урочисто був відзначений День Соборності України. Запоріжці традиційно відсвяткували його, об'єднавши живим ланцюгом обидва береги рідного міста по греблі «ДніпроГЕС».

В акції «День злуки – тримаймося за руки» взяли участь кілька сотень людей різного віку, серед яких і студенти Запорізького національного технічного університету. Люди одночасно вийшли з Лівого та Правого берегів Дніпра, тримаючи блакитну та жовту стрічку, а коли зустрілися, разом попрямували до парку Металургів, де пройшов святковий флешмоб: всі області символічно об'єдналися в єдину країну!

З ініціативи Запорізької обласної державної адміністрації до організації такої масштабної акції було залучено співробітників Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва та Центру молоді. Було запрошено для виступів талановиту молодь із творчих об'єднань нашого міста.

Ми дізналися враження української поетеси Олени Ольшанської від акції єдності: «Чудово, що в такий період життя країни молодь розуміє і підтримує важливість таких заходів. Це дуже символічно – стрічками об'єднати два береги Дніпра. Показати таким чином цілісність країни. Чи ті ж пазли із областей. Окремо – частинки великої картини, разом – ціла Країна. Чудова задумка та виконання. В такі моменти відчувається сила українського духу».

Тож, дякуємо всім учасникам акції за небайдужість до народних традицій, адже це підтримує та дарує віру в краще!

Ірина Сажинська, Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ