Ви є тут

Головна

З 2003 року в третю суботу травня в Україні святкується День Європи, відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

2017 став знаковим роком для відносин України з Європою. Всі громадяни нашої держави святкують підписання довгоочікуваного безвізового режиму і тому щорічний День Європи має особливий розмах в усіх містах нашої країни.

Особливо приємно зустріли цю подію жителі нашого улюбленого міста – Запоріжжя. 20 травня в Дубовому гаю, за участі великої кількості студентів ЗНТУ, організаторів , спонсорів та просто небайдужих людей свято видалось просто чарівним. Багато фотозон, food-кортів , вікторин з призами за які відповідали студенти «Машинки». Все це подарував День Європи жителям міста.

Все свято мало розважально-освітній характер. Кожен із відпочиваючих міг взяти участь у вищезгаданих вікторинах і, не лише виграти якийсь приємний приз, а й перевірити свої знання географії.

Атмосфера сімейного щастя робила цей захід ще гарнішим і цікавим. Кожен, хто не пропустив цю подію може бути впевненим, що ми заслуговуємо називатися Європейцями! Ми не гірші за французів, бельгійців, чи поляків. Ми дуже довго йшли до Європи і нарешті кордони вільні і половина шляху до щасливої України пройдено. Головне – це не здаватися, а продовжувати перетворювати нашу прекрасну країну в ту , на яку буде рівнятися весь світ!

На мою думку, люди в Запоріжжі змінюються і не збираються зупинятися. Головне, що щастя ми будуємо своєю власною працею і ніхто за нас його не збудує!

Євген Іванченко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ