Ви є тут

Головна

14 травня на площі Героїв Майдану відбулося святкування Дня Європи, де студенти ЗНТУ теж взяли участь.

В Запоріжжі розпочалось святкування тижня Європи. Цього року свято проходить в 7 днів, через суттєві причини: Україна отримала безвізовий режим з Європою, також цього року наша країна приймає міжнародний конкурс «Євробачення».

Не дивлячись на дощову погоду, запоріжці прийшли на фестиваль, щоб проявити свою позицію та підтримати країну в такий важливий для неї період. Відкривав фестиваль команда зі спортивної аеробіки Запорізького Національного Технічного Університету.

Також студенти ЗНТУ взяли участь на євромайданчику. Серед них були представники кафедр та підрозділів університету, міжнародної студентської організації BEST, які презентували нашу співпрацю з країнами Європейського Союзу та продемонстрували новітні технології, які наші студенти проектують вже на перших курсах навчання.

На заході були представлені європейські країни разом зі своїми традиціями, одягом, побутом та навіть кулінарією. Крім цього у програму входило виконання пісень різними мовами, виставка воєнної техніки під назвою «Патріотична весна».

Анастасія Бойченко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ