Ви є тут

Головна
День усіх закоханих в гуртожитку №4

14 лютого 2013 року за підтримки профкому студентів ЗНТУ та адміністрації гуртожитку №4 студентською радою гуртожитку №4 була організована святкова вечірка «Зустрічаємось, закохуємось, кохаємо» з нагоди Дня Святого Валентина. Для проведення свята було виділено приміщення – спортивна зала гуртожитку №4, яка була прикрашена у святковій тематиці, а саме повітряними кульками та гірляндами, що сприяло святковому настрою мешканців гуртожитку.

Програма свята була чітко спланована та насичена. Вона передбачала дискотеку, конкурси з подарунками та вже традиційну лотерею з розіграшем подарунків. 30 перших відвідувачів отримали пронумеровані валентинки, які і приймали участь у розіграші призів.

Фішкою вечора стало вперше запрошений до гуртожитку театр повелителів вогню та світла «Magai», які продемонстрували для глядачів фантастичне та дуже дивовижне Fireshow.

Як завжди охороняли та оберігали свято відважні співробітники спецпідрозділу «ЩИТ», завдяки яким свято пройшло без конфліктів, інцидентів та у повному порозумінні.

Студрада гуртожитку №4 висловлює вдячність Профкому студентів за підтримку та виділений грошовий ресурс, за який і проводився цей культурно-масовий захід та адміністрацію гуртожитку №4 за надання приміщення для проведення вечірки та допомогу в організації свята.

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ