Ви є тут

Головна

2 листопада жителі другого гуртожитку ЗНТУ мали декілька приводів для святкування: день народження гуртожитку і відкриття нового спортивного майданчику. Про спортивне дозвілля студентів попіклувався депутат обласної ради, ректор «Машинки» — Бєліков Сергій Борисович спільно з районною адміністрацією по Олександрівському району. Другий гуртожиток існує 54 роки: рівно стільки років тому (в 1963 році) два декани ЗНТУ заклали фундамент цієї будівлі.

Після того, як ректор разом з головою Районної адміністрації Запорізької Міської Ради по Олександрівському Району Валерієм Олександровичем Мостовим та головою профкому студентів ЗНТУ Андрієм Володимировичем Іванченко перерізали червону стрічку, почалися привітання.

Могу только сказать спасибо вам, как своим избирателям. Нужно решать социальные проблемы нашего региона, потому в планах ещё много подобных открытий. Поздравляю вас с этим прекрасным праздником! – сказав С.Б.Бєліков

Як повідомив нам голова району, за минулий рік було встановлено 42 нових спортивних майданчика, в цьому році лише 7, через недостатнє фінансування. Голова профкому студентів ЗНТУ А. В. Іванченко теж привітав студентів і додав: «Главное – это инициатива студентов. И не только чтобы у вас были идеи, а чтобы вы их помагали реализовывать»

Після цих щирих привітань розпочалося найприємніше — нагородження: переможці в номінації кращої кімнати, а також діячі студентського самоврядування гуртожитку отримали почесні грамоти. На цьому офіційна частина закінчилась і розпочалась шоу-програма. Мешканців гуртожитку і гостів свята чекали: хореографічна постановка від студенток ЗНТУ, КВН від команди «Запорізький вектор – Машинка - ЗНТУ», майстер-клас з воркауту від кращих майстрів другого гуртожитку, а також пісня про день народження від Заїки Валерії.

Що ж, сподіваємось, що новий спортивний майданчик стане місцем, де студенти ЗНТУ із задоволенням та користю проведуть своє дозвілля! В будь-якому разі, вітаємо гуртожиток №2 ЗНТУ з 54-ю річницею!

Коляда Тетяна,
Прес-служба профкому ЗНТУ