Ви є тут

Головна

День Енергетика – це свято всіх, хто коли-небудь був причетний до створення та обслуговування енергетичних систем. Це також свято тих, хто і сьогодні залишається на відповідальному посту працівника енергетичної галузі. Нарешті, День енергетика – свято всіх, для кого поняття «тепло» і «світло» – це не просто слова.

Важливість цієї професії неможливо переоцінити. Працівники даної сфери постачають електроенергію в лікарні, школи, будинки. Люди так звикли до таких умов життя, що, на жаль, згадують про професії енергетиків і електриків тільки тоді, коли це благо цивілізації перестає поставлятися з різних причин.

Саме з нагоди такого торжества завдяки студентам профбюро Електротехнічного факультету та Центром культури та дозвілля студентів ЗНТУ 15 грудня 2017 року в актовому залі відбулось святкове привітання. Гостей було безліч! Надзвичайно приємно було бачити випускників минулих літ, які не забули про цей урочистий день й завітали до стін «Машинки», щоб побачити колишніх друзів та побачити посмішки улюблених викладачів.

Святковий концерт розпочався із привітання ректора – Сергія Борисовича Бєлікова та декана Електротехнічного факультету – Миколи Леонідовича Антонова. На сцену були запрошені найкращі студенти та викладачі для нагородження за вагомий внесок у розвиток науки і факультету.

Без запальних танців, пісень, СТЕМу не обійшлось! Цікавим є те, що у проведенні свята долучилися студенти інших факультетів.

Хочемо відзначити, що підготовка свят цього факультету завжди проходить на найвищому рівні, адже ЕТФ – це одна родина, де панує розуміння та взаємодопомога! Саме тут навчаються кращі з кращих — майбутні енергетики!

Валентина Мартиненко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ