Студенти інституту радіоелектроніки та інформатики взяли участь у Зимовій школі, що проходила з 14 по 19 листопада в Університеті прикладних наук м. Дортмунд (FH Dortmund), Німеччина, за рахунок коштів проекту EuroPM. Вже другий раз наші студенти мають можливість пройти блочне навчання на кафедрі Інформатики разом зі студентами із Німеччини, Литви, Іспанії, Індії, Китаю, Росії та інших країн. Цього разу від ЗНТУ мали можливість навчатися Поліна ШИНКАРЕНКО (гр.КНТ-422м), Олексій КРАВЧЕНКО (гр. КНТ-712м), Дмитро КРАВЧЕНКО (гр.НТ-712м) та Станіслав СІРИЙ (гр.КНТ-622м).

Тиждень інтенсивного навчання в міжнародних командах завершився презентацією стартапів в одній із запропонованих галузей «Енергозберігаючі технології», «3-D реальність», «Старіюче суспільство». Навчання проводились у вигляді міні-лекцій з різних галузей та у командній роботі (ClassSchedule_Blockweek_Nov_ver4 (PDF, 180 KБ)).

Результатом роботи були 5 cтартапів запропонованих 5 міжнародними командами – «Virtual reality: Lord Brain», «Aging society: Smart Shopping Cart», «Smart Energy solution: Climate control for Developing country», «Smart Energy Solution: Automated Heating System», «Smart Energy Solution: Smart Fan».

19 листопада Факультет Інформатики Університету прикладних наук (FH Dortmund) проводив презентації наукових розробок. Керівники проектів провели презентації своїх робіт для студентів, що бажають приєднатись до наукової діяльності, після чого можна було детально ознайомитися з досягнутими результатами на виставці робіт. Більшість наукових розробок проводиться за підтримки промисловості регіону. Цьому сприяє той факт, що отримати посаду професора в Університеті прикладних наук можливо тільки, якщо здобувач має стаж роботи не менше 3 років на підприємстві.

Наступний крок розвитку двостороннього співробітництва – програма подвійних дипломів, що дасть студентам ЗНТУ не тільки можливість пройти навчання а й отримати європейський диплом з вбудованих систем.