Ви є тут

Головна

22 травня 2014 року на кафедрі програмних засобів в рамках проекту ТЕМПУС DesIRE "Розробка курсів з вбудованих систем з використанням інноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії", відбулася зустріч студентів з роботодавцями – представниками Групи компаній «Актив». Ця структура присутня на ринку IT-технологій з 2004 року, займається розробкою програмного забезпечення та надає послуги в сфері дистанційної освіти.

Як розповіла керівник відділу персоналу Олеся Хижняк, сьогодні швидке і якісне впровадження технологій е-learning – одне з найбільш актуальних питань для вишів, компаній та навчальних центрів. Практично всі великі університети світу давно використовують електронні курси нарівні з традиційними очними, що дозволяє зробити процес навчання більш гнучким, зручним, відповідним вимогам часу.

Що дає вишам використання технологій е-learning:

  • підвищення престижу навчального закладу за рахунок надання широкого вибору освітніх програм і курсів в зручному для студентів форматі;
  • можливість обмінюватися напрацюваннями та освітнім досвідом з іншими навчальними закладами (в тому числі закордонними);
  • умови для навчання студентів з обмеженими можливостями;
  • гнучкий графік навчання.

Провідний спеціаліст компанії Анатолій Гуськов розповів про вимоги до компетенцій випускників, які планують реалізувати себе в галузі web-розробки: знання РНР, JavaScript, jQuery, Node JS, вміння проектувати бази даних, застосовувати практики об'єктно-орієнтованого програмування, досвід роботи з іншими JavaScript бібліотеками та фреймворками, досвід розробки або оптимізації проектів з високим навантаженням.

Особливо було підкреслено, що при оцінюванні претендента важливими є аналітичний склад розуму та бажання розвиватися.

Сторони обговорили можливості проходження студентами навчально-технологічної, переддипломної практики, а також виконання дипломних проектів за тематикою компанії. Крім того, перспективною є співпраця ЗНТУ-Актив в галузі розробки та впровадження системи електронного навчання на базі LMS Moodle.