Проблеми благоустрою міста – невичерпне джерело дискусій, та можливостей. Залишати їх без уваги не можна, тому питання формування архітектурного образу міста Запоріжжя було порушено під час зустрічі студентів НУ «Запорізька політехніка» з Головою архітектурної палати Запорізької обласної організації спілки архітекторів України Євгенієм Голощаповим.

Зустріч відбулась 7 лютого, і проходила у формі бесіди зі студентами спеціальності «Архітектура та містобудування», адже надзвичайно важливо, щоб майбутні фахівці мали змогу спілкуватися із діючими професіоналами своєї справи.

До дискусії було запрошено Голову Львівської обласної організації спілки архітекторів України Богдана Володимировича Гоя, який поділився власним досвідом, розповів про перспективи, і звернув увагу на нагальні проблеми у сфері архітектури. Одними з ключових моментів зустрічі стали питання ролі громадських організацій у рішенні проблем благоустрою міста, що розглядалося на прикладі окремих територіальних громад,

Керівником навчального відділу НУ «Запорізька політехніка» Грештою Віктором Леонідовичем відзначено важливість таких зустрічей студентів із професіоналами-практиками і запропоновано розширити напрямки майбутньої співпраці з питань удосконалення освітніх програм, обговорення переліку і наповнення навчальних дисциплін, практичної підготовки здобувачів вищої освіти та залучення потенційних роботодавців безпосередньо до освітнього процесу.