6-9 квітня 2015 р. у Дніпродзержинському державному технічному університеті проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Електротехніка та електромеханіка». Цього року на конкурс надійшло близько 210 робіт з 28 ВНЗ України. Четверо студентів кафедри «Електропривод та автоматизація промислових установок» ЗНТУ були запрошені для захисту їх наукових робіт на підсумкову конференцію.

Студент групи Е-310 Сергій Тоболкін виступив у секції «Електромеханічні системи з електроприводами постійного та змінного струму» з доповіддю і презентацією на тему «Дослідження мікропроцесорної системи керування позиціонним електроприводом на основі крокового двигуна» (наукові керівники – доценти кафедри ЕПА Осадчий Володимир Володимирович і Назарова Олена Сергіївна) – нагороджений Дипломом І ступеня.

Студент групи Е-311 Володимир Самков виборов Диплом ІІ ступеня за доповідь та презентацію на тему «Модернізація системи автоматичного керування каскадним перетворювачем частоти» (науковий керівник – доцент кафедри ЕПА Антонов Микола Леонідович).

Віктор Брилистий (студ. групи Е-312) і Роман Савілов (студ. групи Е-313) підготували доповідь та презентацію у секції «Лабораторне обладнання для дослідження електротехнічних і електромеханічних систем» на тему «Стенд для дослідження вимушених коливань у двомасових системах з пружною ланкою» були відзначені Дипломом ІІІ ступеня (наукові керівники – доценти кафедри ЕПА Осадчий Володимир Володимирович і Назарова Олена Сергіївна).

Щиро вітаємо студентів та їх наукових керівників з перемогами і бажаємо подальших успіхів та нових наукових досягнень!

Кафедра ЕПА