Ви є тут

Головна

Шановні студенти 3-5 курсів!

Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» проводить відкритий конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA».

Хто може стати учасником конкурсу?

Студент очної форми навчання 3 - 6 курсів ВНЗ України ІV рівня акредитації, який:

- цікавиться наукою і бере участь у наукових розробках або дослідженнях;

- активно долучається до громадських та соціальних ініціатив;

- прагне власними діями змінити Україну.

Що отримують переможці конкурсу:

  • щомісячну стипендію розміром 942 грн. впродовж року;
  • одну з найбільших у країні мережу однодумців;
  • експертну, інформаційну та фінансову підтримку кращих колективних проектів;
  • досвід у розробці та реалізації проектів (соціальних, прибуткових, екологічних, технологічних);
  • можливість стажування в Фонді Віктора Пінчука, PinchukArtCentre та Ялтинської Європейської Стратегії (YES);
  • доступ до глобальних ідей, спікерів та знань через участь у щорічному форумі YES та зустрічі зі світовими лідерами, політиками, бізнесменами у рамках Публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука
  • участь у щорічному Молодіжному форумі «Завтра.UA» та екотаборі Climate Chаnge Camp;
  • можливість долучитись до заходів Фонду Олени Пінчук «АнтиСнід»;
  • рекомендації потенційним роботодавцям для найактивніших учасників Спільноти «Завтра.UA».

Стипендія нараховується Фондом Стипендіатові протягом 12 календарних місяців: з 01 червня 2016 по 31 травня 2017 року включно.

Як проходитиме конкурс?

Етап 1: жовтень 2015 – січень 2016

Подання конкурсантами документів до Програми. Обробка поданих пакетів документів та оцінювання рекомендаційного, мотиваційного листів та обґрунтування наукової роботи.

Етап 2: лютий – березень 2016

Оцінювання конкурсної роботи фаховими експертами та нарахування балів за наукову діяльність.

Етап 3: березень – квітень 2016

Оцінювання особистісного потенціалу конкурсантів під час одноденних очних змагань

Оголошення результатів конкурсу:

Травень 2016 року.

Як взяти участь у конкурсі?

Для того, щоб узяти участь у конкурсі, необхідно пройти реєстрацію в електронному вигляді через форму реєстрації на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua з 15 жовтня до 30 листопада 2015 року включно та завантажити електронний пакет документів (rar, 84 КБ).

Пошукач має право подавати на конкурс лише одну роботу згідно з затвердженим переліком наукових напрямів та за умови, що ця конкурсна робота подається на участь у конкурсі Стипендіальної програми «Завтра.UA» вперше.

Наукові роботи колективів авторів до участі у конкурсі не допускаються. Якщо наукова робота була опублікована в співавторстві з іншими авторами, то конкурсант має чітко вказати, що саме було зроблено ним, і подавати на конкурс опис своєї частини роботи. В іншому випадку робота буде вважатися плагіатом.

Заявка та форма реєстрації для участі у конкурсі заповнюються українською мовою. Конкурсна робота та відгук можуть подаватися українською, російською або англійською мовами. Інші документи можуть подаватися мовою оригіналу.

Перелік документів, які подаються на конкурс:

Обов'язкові до подання:

1) заявка на участь у конкурсі – 2015/16;

2) самостійна конкурсна робота (наукове дослідження) студента за науковим напрямом, визначеним Фондом, обсягом не більше 8 друкованих сторінок (16 000 знаків з пробілами) українською, російською або англійською мовою у форматі, визначеному Фондом;

3) сканований відгук наукового керівника (або відповідної кафедри, чи іншого авторитетного науковця, що працює з відповідного наукового напряму).

У відгуку має бути подано загальну характеристику конкурсанта та його схильності до самостійної дослідницької роботи, окреслено оригінальний вклад конкурсанта в основні етапи наукового дослідження (у постановку й виконання завдання, формулювання висновків тощо). У разі, якщо конкурсант подає роботу на конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA» не вперше, науковий керівник (або науковець, який рекомендує роботу) повинен окремо засвідчити у відгуку, що подана робота є новою і не є повтором робіт (вказати їхні назви), які подавалися на конкурс Стипендіальної програми раніше. Якщо робота є продовженням робіт, що подавалися на конкурс Програми раніше, у відгуку має бути чітко вказано нові отримані результати й інші елементи наукової новизни порівняно з раніше поданими роботами.

Слід обов'язково вказати дані про особу, яка рекомендує роботу, та її контакти згідно з вимогами Заявки на участь у конкурсі.

Відгук необхідно засвідчити підписом особи, яка рекомендує роботу, та печаткою ВНЗ (або наукової установи, де працює особа, яка рекомендувала роботу);

4) сканований рекомендаційний лист.

Рекомендаційний лист має містити підтвердження хоча б однієї із зазначених у Заявці-2015 соціальної або громадської діяльності. Рекомендаційний лист має бути заповнений повністю, згідно затвердженої форми, та бути закріплений підписом рекоменданта. Якщо рекомендантом є науковий керівник, бали за рекомендаційний лист не нараховуються;

5) мотиваційний лист, який має містити: обґрунтування причин, з яких конкурсант бажає стати стипендіатом; задачі, які позивач планує вирішити в рамках Програми; бачення конкурсантом своєї ролі у спільноті Програми;

6) обґрунтування наукової роботи, у форматі, визначеному Фондом;

7) цьогорічна фотографія конкурсанта, зроблена протягом останніх 6 місяців (формат як на паспорт).

За наявності:

1) сканована копія документу, що підтверджує наукову діяльність конкурсанта. Наприклад: наявність публікації, апробації на науковій конференції, диплому про перемогу та призове місце на науковому конкурсі (олімпіаді), патенту тощо. Увага! Для участі у конкурсі подається сканована копія лише одного із зазначених вище елементів публічної апробації (на вибір: або публікація, або диплом про перемогу на конкурсі). При відсутності або поданні нерозбірливої сканованої копії бали за наукову діяльність не нараховуються.

Зверніть увагу, що необхідно надати відскановані копії сторінок з вихідними даними видання/конференції (обкладинка та розворот) та змістом/програмою, відскановану копію першої сторінки тексту статті/тез; або відскановану копію диплому про перемогу або призове місце на науковому конкурсі (олімпіаді), або іншого документу, що підтверджує наукову діяльність конкурсанта. Звичайні тексти статей/програм конференцій у ворді не зараховуються.

2) копії документів, що підтверджують громадсько-соціальну діяльність конкурсанта. Наприклад, наявність за останні три роки дипломів, грамот, подяк, офіційних/рекомендаційних листів, фото, що засвідчують участь у соціальних проектах, волонтерських акціях тощо.

Детальніше з умовами конкурсу Ви можете ознайомитись на сайті www.zavtra.in.ua.

За допомогою та консультацією звертайтеся до Центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників (каб.329-а, ІІІ поверх головного корпусу, тел. (0612) 764-45-92).

Бажаємо успіхів!


Пакет документів ЗавтраUA (rar, 84 КБ)