Завдяки цій програмі Ви оволодієте принципами та прийомами ведення бухгалтерського обліку, розберетесь у методиці розрахунку основних податків та зборів, навчитесь складати бухгалтерську документацію – від первинних документів до фінансової та податкової звітності, а також вести облік за допомогою програми автоматизації бухгалтерського обліку «1С Бухгалтерія».

Наша програма орієнтована на широке коло слухачів та дозволить:

– систематизувати знання бухгалтерського обліку та оподаткування, додати знанням практичне прискорення.

– придбати додаткову спеціальність;

– розібратися в принципах ведення бухгалтерського обліку, щоб розуміти мову, на якій спілкуються бухгалтера;

Початок навчання – 1 березня 2019 року

Термін навчання – 4 місяці

Заняття проходять у вечірній час, два рази на тиждень (з 18:00 до 21:00 години)

Вартість навчання – 1 450 грн./місяць

Після закінчення курсу слухач отримує Свідоцтво державного зразка

До уваги керівників, начальників відділів підготовки персоналу підприємств міста Запоріжжя та області!

Навчальний центр «Освіта для бізнесу та кар'єри» ЗНТУ пропонує семінари, тренінги, навчальні програми за напрямами діяльності кафедр університету. Детальніше – за адресою http://zntu.edu.ua/bizedu

тел. (061) 769-82-08, 050-731-66-99

Електронна пошта: degtyar@zntu.edu.ua