Кафедра соціальної роботи успішно здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, які є конкурентоспроможними на ринку праці (100% працевлаштування магістрів соціальної роботи ЗНТУ). Ціна за навчання є найнижчою в Україні.

У процесі підготовки фахівців студенти спеціальностей «Соціальна робота», «Соціологія» отримують знання із соціологічного, психологічного та юридичного спрямування, поєднуючи при цьому теоретичні знання з практичними навичками в сфері соціальної роботи. Практична підготовка здійснюється в Україні та за кордоном.

З п'ятого курсу є можливість продовжити навчання на кафедрі як за спеціальністю «Соціальна робота», та і за спеціальностями «Соціальне забезпечення», «Соціологія». З 2016 року на кафедрі відкрита бюджетна і контрактна аспірантура за спеціальністю «Соціальна робота».

Сферою професійної діяльності соціального працівника є: управління соціальною сферою; державна служба; сфера освіти, охорони здоров'я; соціологічні дослідження; опитування громадської думки; соціальне адміністрування; соціальна політика, соціально-політична аналітика; соціальний консалтинг, соціальний маркетинг; соціальна реклама; громадська та благодійна діяльність; управління персоналом, рекрутингові компанії; паблік-рілейшнз, медіа-служби.

Для вступу на спеціальність соціальна робота в ЗНТУ абітурієнти надають сертифікати УЦОЯО з наступних предметів: 1. Українська мова; 2. Історія України; 3. Біологія або іноземна мова (на вибір).

Зарахованим студентам кафедри гарантується надання місць для проживання у гуртожитках (для немісцевих студентів), доступ до закладів університетської інфраструктури, забезпечується найнижча вартість навчання та проживання у гуртожитках, організовані змістовний відпочинок та дозвілля, активно діє студентське самоврядування тощо.

Адреса кафедри: вул. Тургенєва, 39, м. Запоріжжя [для поштових відправлень: вул. Жуковського, 64, м. Запоріжжя, Україна, 69063], аудиторія (кабінет): 489 (корпус №4).

Додаткова інформація та довідки за телефоном: 061-769-85-70.

e-mail: kafedra_sr@zntu.edu.ua

Чекаємо на майбутніх студентів!