26-30 жовтня 2015 р. для студентів Запорізького національного технічного університету проведено серію майстер-класів «Практичні поради молодому спеціалісту щодо особистісного та професійного розвитку для початку успішної кар'єри».

Участь у заходах взяли Соколова Людмила Петрівна, економіст із планування Запорізького титано-магнієвого комбінату, Соляний Володимир Іванович, начальник ділянки автомобільного транспорту та Уточкін Максим Олександрович, провідний інженер відділу головного енергетика, які познайомили студентів зі специфікою діяльності фахівців у їхніх відділах, визначили компетенції, необхідні молодому спеціалісту для успішної професійної самореалізації, надали практичні поради щодо того, які якості необхідно розвивати в собі, щоб стати професіоналом своєї справи.

Своєрідною «родзинкою» майстер-класів стала демонстрація фільму про діяльність ЗТМК.

Все побачене та почуте викликало жвавий інтерес студентів та чимало запитань.

Дякуємо адміністрації Запорізького титано-магнієвого комбінату, викладачам та студентам за участь у заходах.