Ви є тут

Головна
Ювілею кафедри – персональну виставку!

20 червня 2012 року у виставковому залі обласної організації Спілки художників України відбулося урочисте відкриття персональної виставки заслуженого художника України, завідувача кафедри «Дизайн» Запорізького національного технічного університету Олександра Демиденка. На ній було представлено значну кількість робіт майстра, і хоча це тільки вершина айсбергу, об’єм праці вражає.

Перш за все слід зазначити, що усі роботи мають різноплановий характер. Велика кількість стилів створює оманливе враження що роботи виконували різні люди. Проте, це не так.

Яскраві картини з пленерів, які зображують пейзажі Італії, Чорногорії та Криму, мають дуже характерні та рельєфні мазки. Ця частина робіт дуже світла та смачна до відтінків. У кожному кольорі відблиски десятків інших.

Темні ікони, створені у своїй особливій техніці, зачаровують погляд.

Легкі, наче повітряні, фігури оголених жінок на картинах навіюють образи античних скульптур.

Різноманіття усіх технік,сюжетів та образів на виставці неможливо описати, адже краще один раз побачити, ніж сотні разів прочитати про них.

Зазначимо, що у 2012 р. виповнюється 10 років спеціальності «Дизайн» в ЗНТУ і 5 років від моменту створення кафедри «Дизайн» гуманітарного факультету ЗНТУ.

Декан гуманітарного факультету Микола Васильович Дєдков