2015 року було узгоджено першу міжінституційну угоду між Католицьким університетом Льовен (KU Leuven) та ЗНТУ в рамках програми ЄС Еразмус + за напрямом КА1 (академічна мобільність). За 3 роки реалізації програми обміну студентів в КУ Льовен пройшли навчання протягом семестру в кампусі Де Наір 5 аспірантів та 12 магістрів ЗНТУ. Координатор проекту від ЗНТУ – професор кафедри програмних засобів Г.В. Табунщик.

В рамках цієї програми з 4 по 10 червня Запорізький національний технічний університет відвідають представники Католицького університету Льовен: Петер Аррас – почесний професор ЗНТУ, викладач факультету інженерних технологій, співробітник міжнародного відділу; Денні Янсен – викладач факультету інженерних технологій.

Під час перебування в ЗНТУ викладачі з Бельгії зустрінуться з керівництвом для обговорення питань подальшого співробітництва, прочитають лекції для студентів ЗНТУ з віртуального прототипування, 3D-друку, будівельних методів для житлового будівництва та інформаційного моделювання будинків. Також Петер Аррас проведе співбесіду зі студентами ЗНТУ, кандидатами на навчання в КУ Льовен у 2018-2019 навчальному році.

Завантажити у повному розмірі (JPG, 416 KБ)

Завантажити у повному розмірі (JPG, 376 KБ)