Щиро вітаємо Данііла Стрекачова із обранням на посаду, бажаємо наснаги і невичерпного бажання працювати на розвиток студентського руху Запорізької області!

Вітаємо Стрекачова Данііла, студента Національного університету «Запорізька політехніка», із обранням на посаду співголови Запорізької обласної студентської ради при голові Запорізької обласної державної адміністрації!

Сьогодні на засіданні Запорізької обласної студентської ради його кандидатуру як представника студентського самоврядування НУ «Запорізька політехніка», підтримала переважна більшість присутніх.

Ми пишаємося тим, що студенту НУ «Запорізька політехніка» лідери студентських організацій закладів вищої освіти та коледжів Запорізької області доручили очолити Запорізьку обласну студентську раду.