Вища освіта та бізнес: співпраця заради економічного процвітання

19 червня 2013 р. у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова Міністерство освіти і науки України спільно з організацією Британської Ради в Україні проводило міжнародний семінар «Вища освіта та бізнес: співпраця заради економічного процвітання» на якому розглядались питання комерціалізації досліджень і співробітництва між вищими навчальними закладами та бізнесом України та Великої Британії.

Участь у семінарі взяли Перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма, Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Саймон Сміт, Директор Британської Ради в Україні Мартін Даул та ректори університетів України.

Від ЗНТУ у семінарі брали участь Перший проректор Володимир Прушківський та керівник Головного навчального центру ЗНТУ-Delcam Віталій Клименко. Віталій Клименко разом з Олексієм Коваленко (технічний директор компанії Delcam-Україна) виступили с доповіддю «Співпраця компанії Delcam Plc з університетами України».