Ви є тут

Головна

      Студенти разом із доц. кафедри журналістики Іриною Тонкіх відвідали прем'єрний показ фільму "Я і Фелікс", який презентувала в Запоріжжі українська режисерка Ірина Цілик. Це справило неймовірне враження: щемлива історія дорослішання хлопця Тимофія в 1990-х рр. змусила усіх пригадати власні роки дитинства й юності, а поет і письменник Юрій Іздрик здивував новим проявом свого таланту – він блискуче перевтілився в одного з головних героїв фільму.
    
Після сеансу глядачі мали нагоду поспілкуватися з режисеркою, яка розповіла про історію створення фільму, знятого за автобіографічним романом її чоловіка, письменника та військовослужбовця Артема Чеха. Рекомендуємо всім переглянути стрічку – це справді варто уваги!

    

     14 грудня в межах вивчення дисципліни «Медіабезпека» (СН-311) відбулася онлайн-зустріч з Анною Череватою, редакторкою регіональної філії Суспільного мовлення. Тема вебінару: «Безпека роботи журналіста в червоній зоні».

    

     11 листопада 2023 р. студенти 1 курсу спеціальності «Журналістика» (під керівництвом доц. Волинець Г.М.) взяли участь у внутрішньоуніверситетському конкурсі ім. П. Яцика. У цілому із завданнями впоралися досить непогано.

    

     8 листопада доц. Волинець Г.М. зі студентами 2 курсу відвідали Поетичні читання MeridianZaporizhzhia. Студентам вдалося поспілкуватися та сфотографуватися з провідними українськими літераторами й волонтерами – Іриною Цілик, Андрієм Любкою, Яриною Чорногуз та Сергієм Жаданом.

    

     Студенти спеціальності «Журналістика», викладачі, журналісти-практики – активні учасники проєкту «Медіадетокс: cпоживай якісну інформацію». У рамках цього проєкту було проведено тренінги «Алгоритми поширення інформації в соцмережах, вірусний контент. Безпека та інфогігієна в соцмережах» (07.06.2023), «Маніпуляція. Дезінформація. Пропаганда. Деструктивні впливи, зомбування та як із цим боротися (основи фактчеку)» (09.06.2023), «Як маніпуляція інформацією призводить до порушень прав людини» (12.06.2023), «Фільтрація новинного контенту публічних телеграм-каналів» (15.06.2023).

    

     14 травня 2023 р. доц. каф. журналістики НУ «Запорізька політехніка» Ірина Тонкіх провела воркшоп за темою «Технологія створення репортажу та опитування для онлайн-медіа». Студенти 2-го курсу посеред міста шукали локації для зйомок та ідеї для сюжетів: відвідали виставку переможців міського образотворчого конкурсу «Моя українська весна» у Запорізькій дитячій художній школі, на проспекті Маяковського передивилися виставку просто неба – експозицію робіт українського художника Олега Грищенка з серії «Плакати воєнного часу», біля Фонтану Життя провели опитування містян. Результати воркшопу студенти презентуватимуть у власних онлайн-проєктах, створених під час вивчення дисципліни «Інтернет-виробництво (контент, продукт, промоція)».

    

     У березні–квітні 2023 р. у межах проєкту «Науковий тиждень із Запорізькою політехнікою» викладачі кафедри журналістики Н. Островська, К. Єськова, Г. Скуртул, Т. Хітрова та Г. Волинець провели серію вебінарів для учнів Запорізької гімназії №46, Запорізької спеціалізованої школи №100, Академічного ліцею «Вибір». Співпрацювали з  кафедрою іноземної мови за професійним спрямуванням – Ю. Полєжаєв долучився до нашої «Медіакухні» з майстер-класом англійською мовою про лідерство.

     Упродовж тижня в кожному навчальному закладі дискутували про можливості штучного інтелекту і вчились розпізнавати дипфейки, знайомились з інгредієнтами іміджу медійника й корисними рецептами для студентської газети, створювали аудіолистівку Запоріжжя, говорили про тайм-менеджмент, лідерство та публічну презентацію. Актуалізували здобуті знання й навички на підсумковій вікторині «Професійна МЕДІАдегустація».

   

     Члени ГО «Соціальна взаємодія», студенти та викладачі Національного університету «Запорізька політехніка», представники преси та громадського сектору 08 грудня 2022 року провели фінальний круглий стіл міжнародного проєкту «Програма з відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час»». Доповідачі наголосили на тому, що процесам демократизації у регіоні сприяло не тільки проведення цікавих та корисних заходів (десяти блог-кафе, двох тренінгів, фотовиставки, театралізованого концерту та ін.), а й залучення 30-ти студентів-блогерів до участі у розвитку громадянської журналістики (публікації на сайті Mustpost.online та в соціальних мережах).
    Присутні дійшли висновку, що участь у заходах проєкту є поштовхом до розвитку активності молоді, її участі у житті міста та країни загалом.
Найактивніші учасники проєкту отримали грамоти та подарунки.

  

    15–16 листопада в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся тренінг із тактичної медицини для журналістів. До нього долучилися і студенти-журналісти Запорізької політехніки разом із викладачами кафедри.Тренінг проводила лікарка анестезіологиня, дитяча реаніматологиня, інструкторка Європейської ради реанімації, інструкторка з тактичної медицини, м. Дніпро, Віра Бондаренко.
    У програмі тренінгу розглядалися такі питання: основи безпеки в зоні бойових дій, види небезпек; поведінка та надання допомоги пораненому під час масивного обстрілу; накладання турнікетів різних типів собі та колегам; медичне спорядження журналіста, повне комплектування 4 ступеня IFAK; огляд пораненого, алгоритм MARCH/PAWS; зупинка масивних кровотеч, прохідність дихальних шляхів, оцінка дихання та допомога при пораненні грудної клітини тощо.
    Під час дводенного тренінгу студенти й викладачі не тільки отримали нові знання, а й відновили у своїй пам'яті підзабуті навички. Відпрацьовували їх індивідуально, парами й групами.

   Захід відбувся за підтримки проєкту Institute for War & Peace Reporting (IWPR) IWPR «Ukrainian Voices». Модерувала захід Ольга Гужва, проєктна менеджерка IWPR.

 

Доцент Ірина Тонкіх разом із студентами СН-321 взяла участь у блог-кафе на тему «Мікроблогінг: сучасні тренди розвитку соціальних мереж» (8 жовтня 2021 р., м. Запоріжжя, парк «Дубовий гай»).

 

Доцент Ірина Тонкіх провела тренінг на тему «Блогерство. Стратегії та напрямки блогерської діяльності» 20-21 вересня 2021 р. у рамках «Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час».

 

7 вересня 2021 року в ІІІ корпусі Національного університету «Запорізька політехніка» відбулася зустріч першокурсників спеціальності «журналістика» зі студентами другого курсу. Спочатку магістрантка Карина Проніна розповідала про свій досвід поєднання навчання, роботи й громадської діяльності та знайомила всіх із діяльністю профспілки, повідомила про набір до команди прес-служби університету та закликала до участі в різноманітних заходах, які проходять у виші. Після цього студенти СН-310 по черзі розповідали про хід навчання, про викладачів та закликали нічого не боятися і бути впевненими у собі. Сподіваємося, що нашим першокурсникам сподобається абсолютно все в нашому університеті, вони будуть задоволені навчальним процесом і не пожалкують, що вступили саме до «Запорізької політехніки»!

 

16 жовтня 2020 року викладач І.Ю. Тонкіх провела виїзне практичне заняття зі спецкурсу "Інтернет-журналістика" зі студентами 4 курсу, гр. СН-317. Під час екскурсії містом учасники знімали фото- й відеорепортажі, готували матеріали для блогів на тему "Святкування Дня міста Запоріжжя 14 жовтня 2020 р.".

 

9 жовтня 2020 року студенти 2 курсу спеціальності "Журналістика" разом із викладачем Єськовою Катериною Вікторівною відвідали Запорізький ботанічний сад. Фотографії, нотатки, інтерв'ю з працівниками закладу, а також особисті враження від побаченого будуть відображені у студентському виданні групи СН-319.

 

1 жовтня 2020 року викладач Волинець Галина Миколаївна разом зі студентами 2 і 3 курсів спеціальності "Журналістика" провели пішохідну фотоекскурсію "Парки сучасного Запоріжжя". Це була не звичайна прогулянка, а справжня пара. Студенти вчилися фотографувати в "польових умовах". Майбутні журналісти шукали цікаві ракурси у центрі міста. Вони побували на бульварі Шевченка, у парку Трудової слави і на Райдузі. Під час прогулянки було зроблено багато пейзажних і портретних фотографій.

 

Студент другого курсу спеціальності "Журналістика" Колодій Пантелій у Міжнародному турнірі з гімнастики Даніеля Домато (Париж, Франція) посів ІІ місце у вправах на коні (срібло), ІІІ місце у вправах на кільцях (бронза).

 

27 листопада 2019 року було організовано зустріч студентів третього курсу спеціальності "Журналістика" із фотографом, членом фотоспілки України Сергієм Лавровим.

 

13 листопада 2019 року було організовано зустріч студентів 1 курсу спеціальності "Журналістика" з інструктором Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Владом Семиволом. Тема бесіди-тренінгу: "Безпека/небезпека роботи журналіста в зоні збройного конфлікту (ООС): перша домедична допомога".

 

3 листопада 2019 року напередодні 85-ї річниці Голодомору викладачі та студенти спеціальності "Журналістика" відвідали Музей "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" (м. Дніпро) та прослухали освітній семінар від Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума".

 

23 жовтня 2019 року студенти першого курсу спеціальності "Журналістика" разом із куратором, доц. Тонкіх І.Ю. відвідали музей техніки В. Богуслаєва. Відвідувачам було презентовано експозиції авіаційних двигунів та колекцію мотоциклів вітчизняного та зарубіжного виробництва.

 

16 жовтня 2019 року студенти третього курсу спеціальності "Журналістика" провели виїзне практичне заняття із "Фотожурналістики" на кондитерській фабриці "АВК" (м.Дніпро). Журналісти оглянули виробничі цехи, ознайомились із нюансами технологічних процесів виготовлення цукерок і змогли дегустувати солодощі у необмеженій кількості. Групі поталанило: адже ми побували на лінії виготовлення нового продукту для АВК – молочного пористого шоколаду, який ще не надійшов у продаж. Зробивши яскраві фото, насолодившись ароматом шоколаду і різноманіттям смаків шоколадних цукерок, студенти вирушили додому створювати фоторепортаж.

 

27 вересня 2019 року у стінах Національного університету "Запорізька політехніка" відбулася вистава "Коли ластівки повернуться додому", засновану на реальних життєвих історіях жінок-переселенок. Акторки Театральної студії "КУПЕ №5"/Theatric Studio "Сoupe #5" не залишили байдужими нікого! Особливо вразило глядачів те, що реальна героїня однієї з трьох представлених історій вийшла на сцену з квітами і привітала акторку, яка розповіла про її долю. Друга історія про хвору дівчинку теж мала своє продовження. Небайдужі викладачі, студенти університету, школярі, їх батьки поклали в скриньку гроші для її лікування.

 

10 вересня 2019 року студенти 2 курсу спеціальності "Журналістика" здійснили вже традиційний похід у Запорізький міський дитячий ботанічний сад. Цікава екскурсія надихнула майбутніх журналістів на створення власних матеріалів для студентської газети і захопливу фотосесію.

 

Спортивна проблематика в дії

3 квітня 2019 року на "Славутич-арені" (м. Запоріжжя) студенти і студентки третього курсу спеціальності "Журналістика" разом з викладачкою курсу "Спортивна проблематика в ЗМІ" доценткою Ганною Скуртул, а також кураторками груп доцентками Оленою Подою і Тетяною Хітровою активно вболівали за команди "Зоря" (Луганськ) і "Динамо" (Київ). Матч закінчився з рахунком 2:3 на користь киян.

Жіноче враження від футболу – маса позитивних емоцій і задоволення! Тому закликаємо: усі на футбол!

 

28 березня 2019 року для студентів другого курсу спеціальності "Журналістика" пройшла зустріч із представниками благодійного фонду "Карітас Запоріжжя" . Тема зустрічі "Перспективи розвитку студентського волонтерського руху".

 

За активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного дня студента грамоту отримала студентка другого курсу спеціальності "Журналістика" Боровик Карина. Щиро вітаємо!

 

Вітаємо студенток 2 курсу спеціальності "Журналістика" Шишкіну Софію, Косевич Анастасію, Курган Яну, які нагороджені грамотами за активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток профспілкового руху та з нагоди Міжнародного Дня студентів і 118-ї річниці ЗНТУ.

 

Напередодні 85-ї річниці Голодомору викладачі та студенти кафедри журналістики відвідали Музей "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні"

Для цього унікального Музею (третій у світі за величиною меморіальний комплекс присвячений Голокосту) надзвичайно важливо показувати, що у ХХ столітті люди пережили не один геноцид. "Чужого болю не буває" – назва зали, експозиції якої присвячені Голодомору в конексті інших світових трагедій.

Про тогочасних журналістів, які спробували пробити своєрідний інформаційний вакуум між мешканцями України та іншим світом, роль ЗМІ під час цих трагічних подій розповів на освітньому семінарі Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума" Єгор Врадій.

 

"Слово і сумління": альтернативи в епоху тоталітаризму" – такою була тема зустрічі науковців Інститут "Ткума". Музей "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" з майбутніми журналістами. Важлива розмова про роль журналіста на прикладі трагічних подій нашої історії вчить відповідальності за свої слова.

 

24 жовтня 2018 року студенти 3 курсу спеціальності "Журналістика" долучились до заходу "One, Two, Tree. Інтерактивна карта дерев, Перша зустріч", організованого ГО "Дзига" і Zpspace.com.ua У затишній атмосфері активні громадяни нашого міста обговорили план створення та реалізації відкритої інтерактивної карти дерев у Запоріжжі, спираючись на досвід інших міст України й світу. До того ж отримали порцію натхнення від активістів: Богдан Тишкевич (ГО "Агенція журналістики даних", рух "Зелений Кропивницький"), Катерина Бакова (Засновниця руху "Зелений лист" у місті Одеса), Ольга Сладкова (zpspace.com.ua).

 

Віртуальна екскурсія – не менш цікаво, ніж реальна, якщо її проводить майстер своєї справи!

9 жовтня 2018 року у Науковій бібліотеці ЗНТУ студенти спеціальності "Журналістика" стали учасниками віртуальної екскурсії вулицями рідного міста "Олександрівськ, якого немає", проведеної Романом Акбашем, краєзнавцем, креативним директором музею "Історії зброї". Роману допомогала Єншуєва Тетяна, старший викладач кафедри "Дизайну" ЗНТУ. Вона принесла свої картини зі старими будівлями нашого міста. У ході зустрічі аудиторії були представлені архівні фотографії старого міста минулого та позаминулого століть: Шенвізький міст через р. Мокур Московку (Космічний район), перший залізничий вокзал (який був зруйнований під час війни і на його місці збудовано сучасний вокзал), будівлі на вулиці Соборній (будівля на перехресті вулиць Соборної і Базарної), вул. Миколаївській ( зараз вул. Святого Миколая), вул. Базарній та ін. Під час цієї екскурсії слухачам вдалося не лише побачити унікальні архівні фотокартки з архітектурою старого Олександрівська, а й почути її історію створення і подальшу долю.

 

11 листопада 2018 року студенти та викладачі кафедри журналістики відвідали театр "Крик" у м. Дніпропетровськ. Музична вистава-контакт "Сонце в очах твоїх" нікого не залишила байдужим: актор спілкувався із глядачами, читав вірші, та грав на саксофоні.

 

6 вересня студенти 3 курсу спеціальності "Журналістика" разом з доцентом кафедри журналістики Хітровою Тетяною Володимирівною відвідали художню виставку "Ми всі такі різні та об'єднує нас одне...", яка проходила на територіцї арт-холу "Лофт-Млин".

 

19 квітня о 15:00 у залі мистецтвознавчої літератури бібліотеки ЗНТУ відбулося відкриття персональної виставки робіт В.М. Мелай – "Візерунки долі в рушниках". Валентина Михайлівна – старший викладач Молочанської дитячої школи мистецтв, майстер народної художньої вишивки, член спілки Майстрів народного мистецтва України.

У залі панувала урочиста й затишна атмосфера, а аудиторія (студенти першого курсу спеціальності "Журналістика") заворожено слухала поради майстрині.

 

29 березня о 12:00 у головному корпусі Запорізького національного технічного університету відбулося відкриття всеукраїнського-патріотичного турніру "Українська революція: 100 років боротьби", що був присвячений подіям 1917-1921 років. У цей день змагалося 9 команд, кожна з яких представляла один із факультетів університету. Перемогу здобула команда ФЕУ (факультету єкономіки та управління), однак студенти факультету соціальних наук також не залишилися без нагород – вони посіли почесне 3 місце

 

21 березня в ЗНТУ вкотре було проведено конкурс ораторського мистецтва, участь у якому взяли 10 студентів із різних факультетів. Змаганння провшло під гаслом "Хто такі студенти, і де вони існують".

У конкурсі брала участь і студентка-першокурсниця, яка навчається за спеціальністю "Журналістика" – Боровик Карина. Завдяки вдалій промові та цікавій презентації з кумедних фото вона посіла 3 місце серед усіх учасників.

 

Логічним завершенням дисциплін "Газетно-журнальне виробництво" та "Екологічна проблематика ЗМІ" стала презентація студентами власних видань.

 

16-17  листопада 2017 року у "Козак-Палац" відбувся Туристичний Бізнес  Форум-2017, в якому взяли активну участь студенти спеціальності "Журналістика". 11 грудня 2017 року відбулась церемонія вручення подяк за вагомий внесок у проведенні форуму.

 

6-8 грудня 2017 року студенти 3 курсу Ярослав Третьяков, Марина Чупис, Владлена Мачульська взяли участь у триденній "Медіашколі децентрелізації для українських регіональних журналістів". Маштабний всеукраїнський проект проводився Академією української преси за сприяння Програми "U-LEAD з Європою" за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України. Зустріч була цікавою, пізнавальною і плідною. Її головним результатом виявилась підготовка фахівців у сфері децентралізації для подальшої співпраці та розвитку громадянської журналістики в Україні. Учасники тренінгу отримали необхідні знання для підготовки аналітичних матеріалів в онлайн та друкованих ЗМІ.

 

22 листопада 2017 року студенти й викладачі кафедри журналістики відвідали виставу "Леся. Нескінчена розмова", створену за листами й творами великої письменниці. Дійство відбулося на малій сцені театру ім. Магара.

 

Що має на меті реформа децентралізації, які від неї переваги отримають пересічні люди, навіщо об'єднуватися в громади, як пов'язана децентралізація з реформами освіти то охорони здоров'ята ще багато запитань...І головне — як просто це все писати, хто може надавати коментарі та чия думка буде фаховою і переконливою? На ці та інші питання 21 листопада студентам ІІІ курсу спеціальності "Журналістика" розповіла експертка з комунікації Запорізького центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки програми "U-LEAD з Європою та Мінрегіону України, Наталя Селюкова.

 

9 листопада 2017 року студенти 3-го курсу ЗНТУ спеціальності "Журн6алістика" завітали до запорізького художнього музею на виставку, присвячену буддійській культурі. "Скарби Тибету" - це єдина в Україні мандрівна виставка буддійського мистецтва, присвячена культурному спадку гімалайського регіону. Організаторами виставки стали: благодійний фонд "Жива традиція", об'єднання буддистів Діамантового шляху лінії наступництва Карма Каг'ю в Україні. Серед експонатів були найрізноманітніші речі: храмові музичні інструменти, статуетки, маски, побутові та ритуальні предмети, сувої із давньою письменністю, національний одяг, буддійський живопис і навіть інгредієнти для виготовлення тибетських ліків. Звісно, багато експонатів зроблені не для краси та мають глибоку історію, хоча і становлять художнійінтерес. Кожна з цих речей розповідає про настанови Будди. Загалом, виставка налічує більш ніж 450 унікальних експонатів , привезених з Тибету, Непалу, бутану та тінших регіонів Азії. Після відвідин музею студенти виконали практиче завдання для навчальної дисципліни "Фотожурналістика" -  створили прекрасні фоторепортажі. деякі світлини розміщені як додаток до уього матеріалу.

 

У стінах Запорізького національного технічного університету відбулася XIV Міжвузівська науково-практична конференція "Наука, техніка, культура, мистецтво: досягнення в Україні, пошуки і перспективи, видатні постаті", присвячена Дню української писемності та мови. Захід проходив із 7 по 10 листопада. У ньому взяли участь студенти 1-го - 6-го курсів Запорізького національного технічного університету, Запорізького національного університету, Запорізького державного медичного університету та Хортицької національної академії. Тематика доповідей була дволі різноманітною. Учасники від медичного університету розповідали про досягнення видатних учених та лікарів Запоріжжя, а також про студентів, яким вдалося винайти колінний суглоб для протезу. Доповідачі факультету іноземної філології від ЗНУ цитували "Заповіт" Шевченка українською, російською, англійською та німецькою мовами, тим самим підкреслюючи, що рядки творів Кобзаря не втрачатимуть совєї мелодії, навіть якщо будуть перекладені різними мовами світу. Приємно здивували зал студенти спеціальності "Журналістика" від ЗНТУ . Дівчата обрали теми, які стосувалися уроків української мови на телеканалах та в мережі інтернет. Щоб людям було легше зрозуміти зміст правил, такі українські мовознавці, як Олександр Авраменко та Олександр Пономарів, спеціально створюють рубрики на каналах та блоги в інтернеті. Уроки тривають до двох хвилин, але навіть за такий короткий проміжок часу можна дізнатися багато чого нового й цікавого. Якщо ж людині не зрозуміле якесь слово чи вислів, вона може написати лист мовознавцю, адже на сайтах є зворотній зв'язок. У такий спосіб можна легко вивчити українську мову, а головне - безкоштовно!

 

30 жовтня 2017 року студенти групи СН-317 відвідали музей техніки Богуслаєва, де побачили експозиції техніки, починаючи від різноманітних двигунів і закінчуючи експонатами танків та літаків. Особливу увагу викликав другий поверх, де розташовані мотоцикли найрізноманітніших моделей. Першокурсники отримали неймовірні враження від побаченого.

 

11 жовтня 2017 року студенти 2 курсу спеціальності журналістики відвідали Запорізький міський дитячий ботанічний сад. Упродовж екскурсії ознайомилися з історією закладу, помилувалися диковинними рослинами в кактусарії, вдихнули чудові аромати лимонарію. Прогулялися й спеціально облаштованим майданчиком з гойдалками та затишними альтанками. А найбільше враження на майбутніх журналістів справила приємна зустріч із хранителем казкової атмосфери  - паном Чіпом - мавпочкою, яка стовідсотково дарує настрій на увесь день.

 

На завершення "Тижня журналістики" відбувся концерт, організований к.ф.н., доцентом Іриною Юріївною Тонкіх та студентами 1-6 курсів. Ідеєю для концерту стала казка Льюїса Керролла, яка перетворилася на "Алісу в країні журналістики".

 

Студенти спеціальності "Журналістика" взяли участь в організації Міжнародного фестивалю "Книжкова толока", як волонтери-журналісти. Захід тривав з 21 по 23 жовтня.

 

29 вересня студенти 2 курсу спеціальності "Журналістика" разом з викладачами, відвідали Обласний краєзнавчий музей, в якому відображена історія Запорізького краю від первинного ладу до сучасності. Справили враження експозиції присвячені подіям на Майдані Незалежності та АТО.

 

17-18 березня 2016 року в Бердянському державному педагогічному університеті проходив ІІ Етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі "Гендерні дослідження", у якому студент 5 курсу спеціальності «Журналістика» Паршин М. посів 3 місце. Крім того, Микита Паршин взяв участь і в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції "Гендерні студії в сучасній Україні", що проходила одночасно з конкурсом.

 

Кожного року кафедра журналістики проводить «Тиждень журналістики». Зустріч з провідним теле і радіожурналістом України Андрієм Куликовим;

Андрій Куліков

– зустріч з головним редактором журналу «VIP-Club» Ганною Нечипуренко;

Ганна Нечипуренко

– зустріч з журналістами газети «МИГ» Володимиром Москаленко та Анастасією Писарєвою;

Володимир Москаленко

– Зустрічі з творчими людьми завжди надихають і захоплюють. Презентація нового роману «Риб’ячі діти» письменника, головного редактора газети «Панорама» Євгена Положія:

– Тележурналіст, музикант Валентин Терлецький представляє нову віршовану збірку «П’ята пора року»:

Валентин Терлецький

святковий концерт, де були нагороджені кращі студенти: за активну участь у науковій діяльності кафедри журналістики ЗНТУ, за успіхи у навчанні, за активну участь у створенні медіа-проектів, за артистизм, творчість та активну участь у заходах кафедри журналістики та ЗНТУ, за І, ІІ, ІІІ місце у фотоконкурсі «Світ навколо нас».

Святковий концерт
Святковий концерт на честь «Тижня журналістики»

– Перлина Дніпропетровщини – Центр народного мистецтва «Петриківка». Майстер-клас для майбутніх журналістів:

Петриківка

– Знайомство з історією і традиціями єврейського народу (м. Дніпропетровськ, Центр «Менора», Музей історії єврейського народу і Голокосту):

Менора

Студентами і викладачами кафедри журналістики випускається навчальна студентська газета (навчально-методичні матеріали) «СтудPol». Редакція газети та приймала участь у Всеукраїнській виставці газетних видань молоді «Молодіжний акцент». За шість років існування було вдосконалено дизайн видання, покращено поліграфічну якість, кількість сторінок та залучено нову читацьку аудиторію.

Газета Студпол
Студентська газета «СтудPol» (Видається з 29 листопада 2007 року)