Повідомлення про помилку

User warning: The following module is missing from the file system: softtech. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1181 of /usr/local/www/apache24/sites/zp.edu.ua/includes/bootstrap.inc).

Вперше до Запоріжжя в Запорізький національний технічний університет завітали представники компанії ТОВ «Computer Logic Group», яка більш відома за торгівельною маркою дистриб'ютора своїх програмних продуктів «Будівельні технології» та «Будстандарт», які є провідними у будівельній та низці промислових галузей країни.

28 вересня 2015 року кафедрою будівельного виробництва та управління проектами, спільно з бібліотекою ЗНТУ, була проведена презентація Всеукраїнського проекту для навчальних закладів та студентів «Будуємо майбутнє разом». Метою презентації було донесення до студентів важливості та цінності знань з кошторисної справи.

В ході конференції були розглянуті важливі питання сучасного супроводу кошторисної справи та ціноутворення у практичній діяльності підприємств та організацій реального сектору, а також використання актуальних нормативних документів у будівництві та промисловості. Окреслені питання, безумовно, впливають на конкурентоспроможність студентів на ринку праці та підвищення освітнього рівня в навчальних закладах.

З вітанням до студентів звернувся ректор ЗНТУ Бєліков Сергій Борисович. У своїй промові ректор зазначив важливість напрямку «Будівництво» та знань нормативних документів у професійному майбутньому студентів.

Доповідачами семінару виступили провідні спеціалісти компанії Computer Logic Group: керівник проекту «Будстандарт» Марина Єнько та маркетолог компанії Наталія Сморокова.

Дякуємо організаторам за цікаву, інформативну та перспективну зустріч.

Колектив кафедри будівельного виробництва та управління проектами.