Команда Національного університету «Запорізька політехніка» прийняла участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування» зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології», що проходила 20-22 травня 2019 р. в Одеській національній академії харчових технологій. Минулого року наш університет успішно представляли студенти кафедри «Інформаційні технології електронних засобів» Антон Калиниченко та Денис Романюк. Цього року до складу команди увійшли представники кафедр ІТЕЗ та ЕПА: Бучко Ігор, Гончаров Дмитро, Олейніков Микола та Рєзанова Аміна. Тренерами виступили доц., к.т.н., доц. каф. «Електропривод та автоматизація промислових установок» Казурова А.Є., к.т.н., доц. каф. «Інформаційні технології електронних засобів» Малий О.Ю. та ст. викл. каф. Охорони праці та навколишнього середовища Писарський А.О.

Наші студенти лише вдруге стали учасниками цього заходу, але завдяки підготовці тренерами і досвіду «першопроходців» команда НУ «Запорізька політехніка» посіла друге місце!

Студенти продемонстрували високі знання, і розрив між студентами першого та четвертого курсів був лише у декілька балів. Саме злагоджена командна робота принесла високий результат.

Вітаємо команду, тренерів та пишаємось досягненнями!