12-16 вересня 2017 року в НТУ «Харківський політехнічний інститут» відбулася 23-я спільна Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми автоматизованого електропривода. Теорія і практика» та «Силова електроніка та енергоефективність». Вона присвячена 150-річчю від дня народження засновника української електротехнічної школи Павла Петровича Копняєва.

В роботі конференції взяли участь науковці і освітяни з різних міст України, Бєларусі, Німеччини, Грузії, Польщі, Естонії.

Традиційно в рамках конференції було проведено конкурс доповідей молодих вчених серед учасників до 30 років. Він проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Української асоціації інженерів-електриків та Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

У конкурсі взяли участь представники Інституту електродинаміки НАН України, Державного університету залізничного транспорту, НТУ «ХПІ», Дніпровського державного технічного університету, НТУУ «КПІ», Національного університету залізничного транспорту, Запорізької державної інженерної академії і Запорізького національного технічного університету, загалом 10 осіб.

Магістрант кафедри ЕПА Віктор Брилистий виступив з презентацією і доповіддю на тему «Дослідження системи керування позиційним електроприводом з дискретним давачем положення» (наукові керівники – к.т.н., доцент кафедри ЕПА Осадчий В.В. і к.т.н., доцент кафедри ЕПА Назарова О.С.). Журі конкурсу і особисто співголова конференції, Президент Української асоціації інженерів-електриків, Заслужений діяч науки і техніки України, д.т.н., професор Клепіков В.Б. нагородили Віктора Брилистого дипломом за ІІІ місце і грошовою премією.

Результати дослідження опубліковані у Віснику Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», який віднесено Міністерством освіти і науки України до видань, що враховуються при захисті дисертацій.

Вітаємо переможця і наукових керівників!

Бажаємо подальшої плідної роботи, творчого натхнення і нових успіхів!

Кафедра ЕПА