Ви є тут

Головна

17–19 вересня 2014 р. у місті Запоріжжя пройшла знакова подія інтернаціонального масштабу. Запорізький національний технічний університет провів VII Міжнародну науково-практичну конференцію за темою «Сучасні проблеми і досягнення в галузі радіотехніки, телекомунікацій та інформаційних технологій».

Захід пройшов за ініціативи та підтримки Міністерства освіти і науки України, Української федерації інформатики, Запорізького національного технічного університету, Харківського національного університету радіоелектроніки, Севастопольського національного технічного університету, ПАТ «Укртелеком», КП НВК «Іскра», ДП «Радіоприлад», НВП «Хартрон-Юком», NOOSPHERE VENTURES LLC.

Протягом трьох днів імениті науковці та перспективне студентство прослухали 169 доповідей на актуальні теми за шістьма секціями:

1 секція «Радіотехнічні, радіолокаційні та навігаційні системи». Керівник секції – Піза Д.М.; заступник – Бондарев Б.Н.

2 секція «Телекомунікаційні системи та мережі». Керівник секції – Кабак В.С., заступник – Костенко В.О.

3 секція «Сучасні інформаційні системи і технології». Керівник секції – Кудерметов Р.К.; заступник – Дубровін В.І.

4 секція «Інформаційні технології в проектуванні та виробництві електронних апаратів». Керівник секції – Крищук В.М.; заступник – Шило Г.М.

5 секція «Безпека інформаційно-комунікаційних систем». Керівники секції – Карпуков Л.М.; заступник – Козіна Г.Л.

6 секція «Фізика і технологія мікро- та наноелектроніки».Керівники секції – Погосов В.В.; заступник – Бабіч А.В.

Окрім обміну науковими досягненнями, на конференції знайшлося місце і для обміну приємними враженнями: гості міста взяли участь у пізнавальній екскурсії на ОАО «Мотор Січ», а також відвідали одну з найвизначніших пам’яток України – острів Хортицю, завітавши до славнозвісного музею.

Для Запорізького національного технічного університету, зокрема для інституту Інформатики та радіоелектроніки, велика честь приймати у своїх стінах VII Міжнародну науково-практичну конференцію, адже подібні заходи надзвичайно важливі.Саме вони дають змогу обмінятися досвідом, розширити наукові знання, знайти ділових партнерів, а також налагодити та зміцнити міжнародні зв’язки.