Ви є тут

Головна

Доктор філос. наук, професор, завідувач кафедри філософії ЗНТУ

Бондаренко Ольга Валеріївна

з 01.03.2017 р., по понеділках, о 16.00 год., в ауд. 549а

читає лекції й проводить практичні заняття для всіх, хто цікавиться філософією та бажає більш глибоко розуміти те, що відбувається у сучасному світі, мовою філософії.

Така ініціатива (на безоплатній основі) кафедри філософії ЗНТУ спрямована на популяризацію у стінах рідного вищого технічного навчального закладу та посеред його студентів, аспірантів, викладачів й усіх бажаючих філософського знання та філософської культури мислення.

Філософське знання викладається в університетах – з часів їх виникнення в епоху Середньовіччя й до сьогодні. В історії людства філософія вправно вгамовувала жагу до пізнання, адекватно реагувала на інтелектуальні запити культурної (освіченої) людини, успішно відповідала на виклики, що висувалися до неї людиною, суспільством, світом.

Сучасний світ та життя сучасної людини – черговий такий виклик та чергова відповідь на нього філософії.

Запрошуємо всіх, хто жадає нових знань, хто прагне своїми аргументами створювати факти у світі навколо себе, хто бажає так само, як колись «разом із Санчо Пансою потрапив до літератури й його віслюк», при сприянні філософії примусити світ зважати на власну присутність.

Програма занять не буде заздалегідь жорстко встановленою, а, навпаки, зорієнтованою на інтереси й вибір аудиторії – до розгляду будуть органічно залучатися різні теми із неосяжного предметного поля філософії (чи то філософія науки / техніки / Бога / економіки / кохання / смерті / сміху / пиття вина й будь що інше).