Тренінг відбувся 12–13 березня 2019 року в Запорізькому національному технічному університеті в рамках реалізації міжнародного проекту «Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок „Голос жінки має силу”» за підтримки Інституту міжнародних культурних зв'язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Експерт тренінгу – Голова Правління ГО «Фундація прав людини» Євген Фомін – навчив учасників основам проектної та блогерської діяльності, плануванню та організації командної роботи, написанню аргументованих звернень до органів влади. Закріпленням здобутих на тренінгу теоретичних знань стала гра «Берлінська стіна». Кожна з команд повинна була за допомогою відзнятих відеоблогів та написаних звернень вплинути на органи місцевої влади щодо позитивного вирішення ними проблемних питань життєдіяльності міста та захисту прав окремих категорій населення. Окрім того, представникам команди необхідно було прийти на імпровізований особистий прийом до міського голови, результатом якого мало бути вирішення заявленого ними проблемного питання. Також студенти розробили Програму стратегічних дій на 2019–2020 рр. щодо реалізації проекту на території Запорізької області.

Підбиваючи підсумки тренінгу, усі його учасники висловилися щодо позитивних і негативних аспектів вироблених командами стратегій вирішення проблеми або пояснили причини їх відсутності.

Учасники тренінгу – студенти та викладачі спеціальностей “Право”, “Журналістика” та “Психологія” – дійшли висновку, що саме шляхом об'єднання їх фахових можливостей та здібностей можна ефективно впливати на органи влади і результативно вирішувати будь-яку соціально-правову проблему в суспільстві, зокрема й актуальні на сьогодні проблеми внутрішньо переміщених осіб.