«Запоріжжя – це Україна»

Встановлено новий рекорд – вперше в Запоріжжі 200 людей одночасно запалили 200 димових шашок жовтого та блакитного кольору , відтворюючи прапор України.

Чому це так важливо? Запоріжжя – частина України, яка точно вартує уваги. Це козацький край на березі Дніпра, що з покон віків славився своєю патріотичністю.

Студенти Політехніки завжди в темі, саме тому взяли активну участь у встановлені рекорду, а після цього мали змогу всі разом відпочити у пляжно-розважальному комплексі «POOL&BEACH» безкоштовно. Все це стало можливим завдяки ГО «HELPER ЗАПОРІЖЖЯ» і Данилу Щербакову, які виступили організаторами встановлення рекорду.

Ми поцікавилися у студентів, чи сподобався їм подібний формат заходів, на що отримали такі коментарі:

«Було дуже весело! Виявилося, що на встановлення рекорду прийшло багато моїх знайомих і всі – з Машинки, оце я розумію потужна команда. Видовище було дуже феєрично, два кольори поєдналися у одне ціле. Ну і звичайно було багато конкурсів, що зробили наш відпочинок ще цікавішим» (Поліна, 1 курс спеціальності «Журналістика»)

«Мене привабив сам формат. Це однозначно щось новеньке для нашого міста. Приємно здивувало й те, що майже всіх учасників рекорду я знав особисто. Разом встановили рекорд і разом відпочили, а що ще треба коли на дворі літо і така спека» (Андрій, 3-й курс спеціальності «Регіональне управління та адміністрування»)