28 липня відбувся перший заїзд у аквапарк «Острів скарбів» від студентської профспілки. Ми надзвичайно довго планували цю поїздку – домовлялися з керівництвом аквапарку, шукали транспорт, збирали людей, і коли нарешті все було готово – погода вирішила внести свої корективи. Та коли чогось хочеться по-справжньому сильно, то і перешкоди зникають. Тож, 28 липня, не дивлячись на те, що напередодні була жахлива погода, ми ризикнули, і поїхали на відпочинок. Як результат – сонечко нам посміхнулося, і хмари над Кирилівкою розтанули.

І почалися веселощі – сміх, гучні пісні і жарти, багато фото і відео на пам'ять у автобусі. Не встигли навіть помітити, як дісталися місця призначення. А вже тут сумувати точно не довелося – цілий острів розваг на воді і неодмінно кортить спробувати все, особливо якщо ти не один, а з компанією друзів. Тут тобі і атракціони, і басейни для любителів спокійного відпочинку, і конкурси для тих, хто прагне показати себе, і навіть чемпіонат Кирилівки з водного поло. Тож час пролетів непомітно, і о восьмій вечора втомлені, але щасливі ми вирушили додому,

Літо – це дійсно час для пригод і подорожей, тож ми намагаємося зробити дозвілля в насиченим і незабутнім. Казковий літній Бердянськ, а тепер ще й «Острів скарбів» – все це заради того, щоб студенти Політехніки змогли провести літні канікули із задоволення, і до навчання повернулися сповнені сил і цікавих ідей.

Ти ще не встиг відвідати аквапарк разом з нами? Не засмучуйся, адже ми вже запланували новий заїзд і зовсім скоро інформація про це з’явиться на наших сторінках у Фейсбук (Прес-служба профкому студентів НУ «Запорізька політехніка») і Телеграмі (Новини Політехніки»). Тож підписуйся і не пропусти, у нас ще багато цікавого попереду!