22 березня студенти ІІ-ІV курсів кафедри електропривода і автоматизації промислових установок (ЕПА) під керівництвом завідувача кафедри ЕПА Пирожка А.В. і доцента кафедри ЕПА Назарової О.С. відвідали з екскурсією одне з найбільших металургійних підприємств України – ПАТ «Запоріжсталь».

Дружній візит розпочався із зустрічі з керівником Молодіжної організації комбінату Ільченко С.В. і обговорення актуальних соціальних молодіжних питань, основних напрямків розвитку Молодіжної організації, її ініціатив та активностей. Під час перегляду фільмів до 85-річчя комбіната та 25-річчя Молодіжної організації ознайомилися з масштабами їх діяльності та історією успіху.

Після цього під керівництвом заступника лідера Молодіжної організації Ніколенка Р.М. делегація відвідала головну диспетчерську з величезним екраном, на якому відображаються основні параметри усіх головних агрегатів, що беруть участь у металургійному виробництві; ознайомились з роботою реконструйованої доменної печі №3, яка оснащена сучасною системою аспірації; відвідали цех гарячої прокатки тонкого листа, який вразив екскурсантів червоногарячим кольором металу, що прокатується, і його пластичністю; роботу намотувально-розмотувальних механізмів і петлеутримувача студенти спостерігали у цеху холодної прокатки №1; нова травильна лінія зустріла відвідувачів чистотою та охайністю виробничих приміщень і відсутністю у відкритому доступі будь-яких шкідливих речових, що можуть вплинути на організм людини. Завершили свій візит у живому коточку Управління залізничного транспорту комбінату, у якому гарно себе почувають різноманітні екзотичні птахи, що свідчить про те, що з екологією на території комбінату все в порядку.

Варто зазначити, що перед початком екскурсії усі учасники пройшли інструктаж з техніки безпеки та були забезпечені спеціальним фірмовим одягом комбінату і засобами індивідуального захисту. Для більшої мобільності екскурсантів та комфорту під час візиту на виробництво керівництвом комбінату було виділено комфортабельний автобус. Під час проведення екскурсій у цехах з гучною роботою виробничих агрегатів використовувались індивідуальні екскурсійні системи – радіогід.

На згадку про цікаву екскурсію на комбінат усі учасники отримали фірмові пам'ятні сувеніри «Запоріжсталі».

Екскурсанти виражають особливу вдячність за організацію та проведення змістовної та цікавої екскурсії керівництву комбінату «Запоріжсталь», представникам Молодіжної організації та усім працівникам, які зробили цей дружній візит представників ЗНТУ до Запоріжсталі незабутнім!

Кафедра ЕПА