Ви є тут

Головна

В Національному Університеті «Запорізька політехніка» з 2019 відкривається нова мультидисциплінарна спеціальність «Телемедичні та біомедичні системи» за підтримки міжнародного проекту Erasmus + KA2 «Innovative Multidisciplinary Curriculum in Artificial Implants for Bio-Engineering BSc/MSc Degrees» (BIOART, реєстр. номер 586114-EPP-1-2017-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP).

Підготовка викладачів виконується в Європейських університетах – Мадридському політехнічному університеті, Краківському технічному університеті, Дунайському університеті Кремс (Австрія) та Католицькому Університеті Льовена.

З 2 по 8 червня викладачі університету д.т.н., проф., завідувач кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки В.А. Шаломєєв та к.т.н. та доцент, професор кафедри програмних засобів Г.В. Табунщик разом з викладачами партнерських університетів України та Ізраїлю пройшли стажування в Дунайському університеті Кремс (Австрія).

Навчання з біомеханіки, сучасних напрямах у регенеративній медицині, біосенсорів, машинного навчання, 3D принтінгу та інш. проходило в двох кампусах – у м. Кремс та м. Вінер Нойштадт. Були організовані навчальні візити до лабораторій біомеханіки, лабораторії біооптики, лабораторії біомедичного обладнання та біомедичного 3д принтінгу.

Окремий день було присвячено інноваціям та бізнес інкубатору. Було презентовано пре-інкубатор, що функціонує в кампусі Вінер Нойштадт. Відвідування компаній Empulsion, AIT (Austrian Institute of Technologies) та ACMIT (Austrian Centre for Medical Innovation and Technologies ) дозволило не тільки ознайомитись з сучасними досягненнями у біоінженерії але і перейняти досвід ефективної співпраці ВНЗ та бізнесу.

Під час стажування було проведене зовнішнє оцінювання якості отриманих результатів та проваджених процесів проекту і проведені зібрання щодо готовності до пілотного навчання, на яких представники партнерських університетів представили навчальні та методичні матеріали для нових та модифікованих курсів.