На базі Запорізького національного технічного університету 12 квітня 2017року компанія Ulysses Printing 3D спільно з центрами CIDECS-ZNTU та ЗНТУ-Delcam проводила семінар «Адитивне виробництво в машинобудуванні. Інноваційні рішення от Concept Laser».

На семінарі були присутні представники провідних підприємств міста АТ «Мотор Січ», ЗМКБ «Івченко-Прогрес», КП НПК «Іскра», ПАО «ЗАЗ», ТОВ НПФ «Міда», викладачі та студенти ЗНТУ та інші. Представник компанії «Concept Laser»(Німеччина) Manuel Kolb виступив з доповіддю про історію створення компанії, про передові технології та обладнання для пошарового селективного лазерного плавлення металічних порошків для адитивного виробництва деталей складної конструкції. Peter Hofmann представник фірми Blue Power (Indutherm) (Німеччина) презентував технологію та обладнання (атомайзери) для виготовлення металевих порошків для 3D принтерів.

Фахівці фірми Ulysses Printing 3D представили модель принтеру Makerbot Replicator Z18 для друку пластиком PLA та зразки моделей надруковані на цьому обладнанні.

Особливу зацікавленість викликали металеві друковані зразки деталей.

Більш детальну інформацію можна отримати у центрах CIDECS-ZNTU та ЗНТУ-Delcam.

CIDECS-ZNTU, ЗНТУ-Delcam