Ви є тут

Головна

Програма академічної мобільності Erasmus+ KA1 дозволяє викладачам та студентам Запорізького національного технічного університету отримати досвід міжкультурної комунікації як в університетах Європи так і вдома, приймаючи викладачів з Бельгії, Німеччини, Румунії, Іспанії, Австрії.

В Католицькому Університеті Льовен (Бельгія) в осінньому семестрі 2017-2018 н.р. навчалися студенти ЗНТУ Олександр Куртов (ІФ-312м) та Владислав Старіков (М-122м,) та аспірантка кафедри технології машинобудування Наталя Черновол. З лютого 2018 в Кампусі Де Наєр (Католицький університет Льовен, Бельгія) проводить дослідження аспірант кафедри обробки металів тиском Сергій Єчин.

Зараз в Університеті прикладних наук та мистецтв м. Дортмунд (Німеччина) у весняному семестрі навчаються магістри кафедри програмних засобів Микита Канафоцький (КНТ-413м) та Анастасія Бережна (КНТ-713м). Отримав грант на навчання у весінньому семестрі в Технічному Університеті Ільменау (Німеччина)студент кафедри електричних та електронних апаратів Сергій Вєтров (Е-413м).

Дуже приємно отримувати позитивні відгуки про високий рівень підготовки наших студентів, які після проходження навчання отримують пропозиції продовжити співпрацю як аспірантами так і інженерами в дослідницьких лабораторіях європейських університетів.

Умовою для отримання гранту на викладацьку мобільність є проведення 8 годин лекцій для студентів у приймаючому університеті.

В осінньому семестрі студенти Запорізького національного технічного університету завдяки програмі Erasmus+ KA1 мали можливість прослухати лекції проф. П. Арраса (Католицький університет Льовен, Бельгія), проф. Х.-Д. Вуттке (Технічний університет Ільменау, Німеччина) (http://zntu.edu.ua/?q=node/6705), Карстена Вольффа (Університет прикладних наук, Дортмунд, Німеччина) (http://zntu.edu.ua/?q=node/6794).

Від ЗНТУ у міжнародних днях Кампуса де Наєр (Католицький університет Льовен, Бельгія) взяли участь професор кафедри програмних засобів Г.В. Табунщик та старший викладач кафедри технології машинобудування А. Гермашев ( https://iiw.kuleuven.be/denayer/international-days/sprekers/ ). Професор кафедри електричних та електронних апаратів М.О. Поляков та доцент кафедри програмних засобів А.В. Пархоменко провели лекції для студентів Технічного Університету Ільменау (Німеччина). Викладачі високо оцінюють отриманий досвід викладання в багатонаціональних групах студентів.

Більш детальну інформацію про програму кредитної мобільності можна отримати за посиланнями (http://zntu.edu.ua/?q=node/1772, http://zntu.edu.ua/?q=node/6636, http://zntu.edu.ua/?q=node/6649). Бажаючих взяти участь у програмі мобільності у 2018-2019 навчальному році просимо до 15 травня 2018 року надіслати проф. каф. програмних засобів Табунщик Галині Володимирівні (galina.tabunshchik@gmail.com) та провідному фахівцю відділу міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами Дуйко Ларисі Миколаївні (interdep@zntu.edu.ua) мотиваційний лист та рекомендаційний лист від керівника.

З довідником для закладів вищої освіти щодо проектів Еразмус+ з Міжнародної кредитної мобільності можна ознайомитись за посиланням http://erasmusplus.org.ua/novyny/1567-dovidnyk-erazmus-z-mizhnarodnoi-kredytnoi-mobilnosti.html