Кафедра вітає фіналістів конкурсу бізнес - ідей "STARTUP із Запорізькою політехнікою" - аспірантів Лук`яненка Олександра та Гордієнка Максима та студентку групи ІФ-213м Степаненко Тетяну. Ваші досягнення – це результат кропіткої праці, як Вас так і Ваших наставників. Стрімко і до мети! Не зупиняйтесь! Бажаємо успіху та натхнення для подальших звершень у вашій дослідніцькій кар'єрі!

Акредитація освітньої програми 48028  "Матеріалознавство" за третім рівнем вищої освіти в Національному університеті "Запорізька політехніка" у період із 06.02.2024 р по 08.02.2024р

Ознайомитись із програмою проведення акредитаційної експертизи у віддаденому (дистанційному) режимі можна

за посиланням  https://zp.edu.ua/sites/default/files/konf/programa_visytu.pd

Відомості про самооцінювання освітньої програми наведено
за посиланням https://zp.edu.ua/sites/default/files/konf/a8ae689c-7af5-4e24-9ce3-6fa96b417322.pdf

Відкрита зустріч з експертами: ID 48028 Національний університет «Запорізька політехніка», ОП «Матеріалознавство»
Час: 7 лютого 2024 14:45
Підключитися до Zoom конференції
Пароль: 2024

Незважаючи на війну аспіранти кафедри Лук`яненко Олександр та Гордієнко Максим в рамках академічної мобільності пройшли курс Project Management and Agile Methods від Eastern Bavarian Technical University Amberg-Weiden та представили інноваційний проєкт виводу на ринок гвинтів із магнієвих сплавів.

Умови війни додають важливість цьому проєкту, адже його продукти можуть стати життєво важливими для поранених воїнів. Пошук ефективних та безпечних рішень у медичній сфері стає актуальнішим завданням. Магнієві гвинти, як альтернатива традиційним металевим імплантатам, відкривають перспективні можливості в лікуванні кісткових ушкоджень. Наукові досягнення в цей нелегкий час стають світлом у темряві та демонструють силу і незламність Нашої молоді!

Процес патентування нових матеріалів та технологій є достатньо складним та довготривалим як в Україні, так і на міжнародному ринку. Проте його необхідність в сучасному світі важко переоцінити, оскільки він є ключовим стимулом для наукових досліджень та інновацій. Особливості цього процесу та його більш глибоке розуміння можна було дізнатись під час лекції на платформі Ukraine Global Faculty на тему "International Patent System: Patent Process and Requirements". Доцент кафедри, Олександр Глотка отримав знання, які є важливим інструментом у просуванні наших досліджень на світовій арені.

Кафедра "Фізичне матеріалознавство" із великим задоволенням вітає нашого аспіранта, колегу Лук`яненка Олександра, який став фіналістом престижного міжнародного фестивалю інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2023"

Олександр вражає своєю працелюбністю, творчим мисленням та неабиякою впертістю у досягненні своїх цілей.

Проєкт вразив експертів своїм новаторством та великим потенціалом змінити наше оточення на краще! Нехай це досягнення стане початком його великої наукової кар`єри.

Вітаємо з вражаючими досягненнями у сфері технічних наук! Денис Біліонок (студент кафедри ФМ) і Олександр Лук`яненко  (аспірант кафедри ФМ) здобули перемогу на обласному конкурсі для обдарованої молоді в номінації "Технічні науки"!

Даруємо Вам щирі вітання з цим значущим досягненням!  Нехай наукова праця продовжує вас надихати, розширювати границі знань та служити на користь нашій країні!  Величезна подяка науковим керівникам, доценту Ткач Дар`ї Володимирівні та проректору з наукової роботи Шаломєєву Вадиму Анатолійовичу, за мудре керівництво, підтримку та відданість вашому науковому зростанню.

Просимо усих бажаючих ознайомитись із проєктами освітньо - професійних програмам підготовки спеціальності
132 "Матеріалознавство" на 2023 - 2024 навчальний рік першого (
бакалаврського) рівня освіти прикладне матеріалознавство , другого  (магістерського) рівня освіти термічна обробка  , прикладне матеріалознавство та третього освітньо-наукового рівня освіти прикладне матеріалознавство

Всі питання, зауваження та рекомендації щодо покращення освітньо-професійних программ просимо надсилати на електронну адресу  kafedra_fm@zntu.edu.ua.

Шановні Аспіранти, пошукачі глибоких знань та високої наукової майстерності!
З метою подальшого удосконалення якості освітніх та наукових послуг, які надає
кафедра "Фізичне матеріалознавство",  запрошуємо Вас  взяти участь у  онлайн-опитуванні. Ми прагнемо бути ще кращими для Вас.  Тисніть посилання . Дякуємо!

Шановні здобувачі освітніх ступенів бакалавр/магістр!

З метою покращення освітніх послуг, які надаються кафедрою "Фізичне матеріалознавство" просимо Вас пройти анонімне опитування за посиланням . Допоможіть нам стати кращими для

Вас.

Якщо у вас є питання чи пропозиції, будемо раді спілкуватись! Залиште свої запитання та ідеї за посиланням, і ми з радістю зв'яжемося з вами, надішлемо електронного листа чи подзвонимо.

Дякуємо за вашу увагу!

Для покращення комунікації між студентом і викладачем, збереження довіри і престижу кафедри "Фізичне матеріалознавство" співробітникам було запропоновано пройти курс із академічної доброчесності на базі платформи масових онлайн-курсів Prometeus.

Засвоєння принципів академічної доброчесності допоможе викладачам уникати конфліктних ситуацій, підтримувати професійну репутацію та розвивати свої навички в етичній науковій практиці.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

МРІЄТЕ ОТРИМАТИ ОСВІТУ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 132 "МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО"? МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС! ЗА ПОДРОБИЦЯМИ ВСТУПУ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО РІВНЯ БАКАЛАВР АБО МАГІСТР ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА КОСУЛЬТАЦІЄЮ ДО ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

ДЛЯ ВСТУПУ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬО - НАУКОВОГО РІВНЯ  Phd (ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ) ОЗНАЙОМТИСЯ ІЗ ПРОГРАМОЮ ВСТУПНОГО ІСПИТУ , ПРАВИЛАМИ ПРИЙОМУ ТА ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ВІДДІЛУ АСПІРАНТУРИ КАБ. 32 АДМІНІСТРАТИВНИЙ КОРПУС Телефон: +38(061)764-27-17