З 2015 року між Католицьким університетом Льовена (KU Leuven) та Запорізьким національним технічним університетом існує міжінституційна угода. в рамках якої викладачі та студенти мають можливість взяти участь у програмі Erasmus+ KA1.

2016 року ЗНТУ отримав додаткове фінансування в рамках програми Erasmus+ KA1 2016-1-BE02-KA107-017264. До червня 2018 р. є можливість пройти стажування 3 студентам магістратури по 6 місяців та 3 аспірантам по 6 місяців та 1 аспіранту протягом 12 місяців.

Співбесіда з відповідальним у KU Leuven за кредитну мобільність з ЗНТУ Пітером Аррасом відбудеться 11 листопада 2016 р. в ауд. 57 з 10-00 до 12-00.

Студентам, що бажають взяти участь в конкурсі на участь в кредитній мобільності у весняному семестрі 2016/2017 н.р., до 1 листопада 2016 року надіслати професору кафедри програмних засобів Табунщик Галині Володимирівні на електрону адресу galina.tabunshchik@gmail.com та пров. фахівцю відділу міжнародних зв'язків Дуйко Ларисі Миколаївні ( interdep@zntu.edu.ua ) такі документи:

- мотиваційний лист англійською мовою;

- рекомендаційний лист від керівника дипломного проекту з зазначенням теми дипломного проекту;

- документ, підтверджуючий рівень володіння англійською мовою на рівні не нижче B1.

Викладачам, бажаючим взяти участь у викладацькій мобільності, що обов'язково містить 8 годин лекцій студентам Католицького університету відповідної спеціальності, необхідно надіслати професору кафедри програмних засобів Табунщик Галині Володимирівні на електрону адресу galina.tabunshchik@gmail.com :

- резюме англійською мовою (curriculum vitae);

- робочу програму дисципліни англійською мовою (syllabus);

Ваш індивідуальний час для співбесіди буде надісланий Вам електронною поштою.

В рамках першої угоди в кампусі Де Наір пройшли стажування 2 аспіранти ЗНТУ (Марк Кучугуров та Антон Гермашев (наук. керівник Ю.М. Внуков)) та три магістри (Олексій Бондаренко з кафедри електроприводу та автоматизації, Тетяна Харланова, з кафедри транспортних технологій та Сергій Коротунов з кафедри програмних засобів).

В осінньому семестрі 2016/2017 в кампусі Де Наір проходять дипломування 2 студенти ЗНТУ:

Черновол Наталія Миколаївна, машинобудівний факультет, група М-121м. Керівник магістерської роботи від ЗНТУ Кондратюк Едуард Васильович. Керівники у KU Leuven: Jozef Verheyen, Prof. Bert Lauwers.

Семенцов Олег Миколайович, факультет інформатики та обчислювальної техніки, група КНТ-411м. Керівник магістерської роботи від ЗНТУ Шило Галина Миколаївна. Керівник у KU Leuven: Maarten Sourbron.

В рамках кредитної мобільності студенти магістратури та аспірантури подають комплект документів на проходження навчання/стажування в кампусах університету KU Leuven, яке повинно складати загалом 30 кредитів за семестр (6 місяців). З переліком дисциплін, доступних англійською мовою в кампусі де Наїр, можна ознайомитися в документі FET_technologycampus_De_Nayer_Course_offer_English_2016_2017 (pdf, 221 КБ).

Додаткову інформацію щодо кредитної мобільності можна отримати на сайті національного Еразмус+ офісу http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist.html , а також в опублікованому Програмному документі (Programme Guide) http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/documents/erasmus-plus-programme-guide_en.pdf

Відділ міжнародних зв'язків і роботи з іноземними студентами