Знову карантин!

з 15 жовтня 2020 р. в університеті введено обмеження щодо відвідування навчальних занять здобувачами вищої освіти. На виконання наказу ректора № 255 від 13.10.2020 https://zp.edu.ua/uploads/pubdocs/2020/Nakaz_N255_vid_13.10.2020.pdf заняття будуть проводить на платформі Moodle.zp.ua та Zoom згідно чинного розкладу занять. Для детальної інформації радимо звертатись до деканату, або до викладачів/кураторів (контактна інформація наведена нище).

До уваги здобувачів вищої освіти, студентів 1,2,3,4 курсів та магістрів!

Кафедрою надано інформацію стосовно консультацій викладачів на осінній семестр 2020/2021 н.р. Перелік дисциплін та контактна інформація науково-педадгогічних працівників факультету надана додатково в силабусах за освітніми компонентами.

З 1.10.2020 зкореговано розклад консультацій викладачів кафедри.

До уваги здобувачів вищої освіти, студентів 1, 2, 3, 4 курсів та магістрів кафедри ТГРБ!

У розділі "Розклад занять та консультацій" надано інформацію стосовно організації та графіку роботи за навчальними дисциплінами на час продовження карантину до 24 квітня 2020 року. Рекомендуємо ознайомитися з наданою інформацією та відповідально поставитися до виконання планів навчальної роботи в умовах використання дистанційних технологій навчання!

Бажаємо Вам здоров'я та успіхів у навчанні!

Слідкуйте за інформацією на спеціалізованих ресурсах кафедри та університету, а також у соціальних мережах!