Кафедра «Психології» має власну лабораторію, основні цілі і завдання діяльності «Навчальної лабораторії психологічного консультування та психотренінгу»:

• розробка програм і проведення тренінгів, навчальних семінарів для студентів та викладачів по відпрацюванню вмінь та навичок самостійного виконання професійних завдань в галузі практичної психології.
  • проведення інноваційної діяльності по розробці методичних рекомендацій з питань здійснення консультативної та психокоррекційної діяльності та соціально-психологічного навчання персоналу, прийомів, нових методів організації роботи практичного психолога, реальних проектів, наукових досліджень і впроваджень в зазначених напрямках.
  • організація та проведення тематично визначених, професійно спрямованих, розвиваючих заходів клубного характеру для студентів ЗНТУ та інших навчальних закладів міста, України. Проведення профорієнтаційної роботи серед молоді.
  • забезпечення безпечних умов праці і проведення виробничих інструктажів для студентів згідно майбутнього профілю їх професійної діяльності.