Кафедра ТАД займає загальну площу 440.70 кв.м. Площа, яка відведена під навчальні аудиторії та лабораторії, складає 332.14 кв.м. Кімнати професорського і викладацького складу та допоміжного персоналу разом із кабінетом завідуючого кафедрою займають площу в 108.56 кв.м. Для проведення лекційних, лабораторних, практичних та науково-дослідних робіт призначені наступні приміщення: ауд. 12, 15а, 15б, 18, 19.

Навчально-аудиторні площі кафедри відповідають вимогам СНІП. Для забезпечення навчального процесу з професійно-орієнтованих та спеціальних дисциплін створено спеціалізовані навчальні лабораторії в яких розміщено верстатне обладнання, макети авіадвигунів, інструментальне та дослідницьке оснащення (окрім великого верстатного парку в лабораторіях є обладнання фінішної оздоблювально-зміцнюючої обробки: дробоструменева та ультразвукова установки; два вібростенди для дослідження витривалості, широкий набір верстатних і контрольних пристосувань, промислові роботи і маніпулятори та ін.), необхідну вимірювальну, реєстраційну та обчислювальну техніку, універсальне та спеціальне технологічне оснащення, а також навчальні плакати.

Більшість лабораторних робіт проводяться в реальних умовах, близьких до виробничих.

Для проведення занять (лекційних та лабораторних) в умовах виробництва використовується виробнича база АТ «Мотор Січ», аудиторії та лабораторії філії кафедри, випробувальні бокси, підрозділи технологічних, механічних, складальних відділів та цехів. Також свої послуги для навчального процесу пропонує ДП ЗМКБ «Прогрес». На базі цих двох підприємств проводиться також виробнича практика студентів

На кафедрі функціонує власний комп'ютерний клас з локальною мережею і виходом до загальної мережі університету і мережі Internet. Для проведення лекцій та інших навчальних цілей використовується мультімедійний проектор.

Більш потужним є факультетський клас обчислювальної техніки. Таким чином, дисципліни спеціальності, які базуються на використанні комп'ютерної техніки, в максимальній мірі забезпечені обчислювальною технікою для вирішення досить складних технологічних, конструкторських, дослідницьких та інших задач.

У таблицях 1.1 – 1.2 наведені навчальні лабораторії кафедри «Технологія авіаційних двигунів»

Таблиця 1.1 – Перелік лабораторій, які забезпечують виконання лабораторних робіт навчального плану з спеціальності
Назва дисципліни за навчальним планом Назва або № лабораторії, площа, кв.м.
1 Автоматизація проектування та інформаційної підтримки життєвого циклу ГТД Комп'ютерний клас кафедри «ТАД» (ауд.18), 55.46 кв.м.
2 Агрегати та системи ГТД
Основи авіації і космонавтики
Лабораторія конструкції авіаційних двигунів (ауд.12), 61.80 кв.м.
3 Газотурбинні двигуни наземного використання
Експлуатація та обслугов. АД
Лабораторія конструкції авіаційних двигунів (ауд.15а), 76.80 кв.м.
4 Авіаційні поршневі двигуни
Проектування турбін і компресорів
Лабораторія конструкції авіаційних двигунів (ауд.15б), 76.80 кв.м.
5 Діагностика АД та ЕУ Лабораторія динамічних випробувань (ауд.15г), 18.24 кв.м.

Таблиця 1.2 – Перелік лабораторій, які забезпечують виконання практичних робіт навчального плану з спеціальності
Назва дисципліни за навчальним планом Кількість годин практичних занять Семестр за навчальним планом Кількість практичних робіт Назва або № кабінету, площа, кв.м.
1 Ресурсне проектування ГТД 32 9 8 Лекційна лабораторія (ауд.19), 57.0 кв.м.

Таблиця 1.3 – Перелік спеціалізованих лабораторій з персональними комп'ютерами, які забезпечують виконання навчального плану з спеціальності
Назва або № лабораторії, її площа, кв.м. Кількість та параметри ПК Назва дисципліни за навчальним планом, які забезпечуються Кількість пакетів прикладних програм Прим.
1 №18, 55.46 кв.м. Pentium 4 – 10 шт.
Delta E211 – 17 шт.
Дінамика та міцність деталей АД та ЕУ
Ресурсне проектування ГТД
Автоматизація проектування та інформаційної підтримки життєвого циклу ГТД

Інші приміщення

• ауд. 15в – лабораторія з ремонту авіаційних двигунів;
  • ауд. 391 – аспірантська;
  • ауд. 356 – кабінет завідуючого кафедрою.
  • ауд. 16 – кімната для викладачей.