Кафедра «Маркетинг та логістика» має достатній науковий потенціал, який представлено висококваліфікованими науково-педагогічними кадрами.
Науковці кафедри в рамках поставлених завдань, ведуть активну наукову роботу, яка є одним із основних засобів досягнення державних стандартів якості підготовки науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації. Зокрема, проводяться наукові дослідження, результати яких публікуються в монографіях, фахових журналах України, в зарубіжних журналах, в журналах, які входять до наукометричних баз даних Scopus i Web of Science. В цілому, викладачами кафедри, починаючи з 2013 р. опубліковано: 10 колективних монографій; 125 наукових статей, з яких 7 в журналах Scopus i Web of Science; більше 300 тез конференцій, частина з яких у співавторстві зі студентами.
Викладачі кафедри приймають участь у науково-практичних конференціях різного рівня, в тому числі міжнародних, що підтверджується публікацією тез.
Кафедра разом зі студентами щорічно приймає участь у науково-практичній конференції університету «Тиждень науки», організовує відповідні секції та проводить секційні засідання.
Зокрема, кафедра маркетингу та логістики виступила співорганізатором проведення Міжвузівської науково-практичної конференції «Сучасні технології в економіці та управлінні», яка проводилася 18-19 квітня 2013 р. спільно з Полтавським національним технічним університетом ім. Юрія Кондратюка та Приазовським державним технічним університетом.
26 листопада 2013 року кафедра маркетингу та логістики разом з Полтавським національним технічним університетом ім. Юрія Кондратюка стала співучасником проведення Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Національна економіка в умовах глобалізації: тенденції, проблеми, перспективи». У конференції взяли участь як викладачі, так і студенти-магістри кафедри.
15-16 травня 2014 року кафедра маркетингу та логістики разом з кафедрою менеджменту провела Міжвузівську науково-практичну конференцію «Проблеми економіки та управління у промислових регіонах».
У вересні 2017 р. разом із колегами з ЗНУ та ЗДІА кафедра виступила ініціатором та співорганізатором першої Міжнародної науково-практичної конференції «Суспільство, релігія, культура, наука, техніка, освіта, економіка в умовах новітніх глобальних викликів для України і Польщі«, зокрема, проведення секційного засідання кафедри у межах конференції за тематичним напрямком «Маркетинг і логістика: вирішення соціально-економічних проблем на регіональному та міжнародному рівнях«.
У жовтні 2018 р. та 2019 р. кафедра була співорганізатором І та ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Генерування інновацій інклюзивного розвитку: національний, регіональний, міжнародний вимір«, яка проводилася на базі Економіко-гуманітарного інституту.

Напрями наукових досліджень кафедри
Провідним напрямом наукової роботи кафедри є дослідження в області маркетингового менеджменту, екологічного маркетингу та логістики.
За останні роки кафедра працювала над наступними науково-дослідними темами:

• 2015-2018 рр. «Науково-практичне вирішення соціально-економічних проблем розвитку промислового регіону в умовах економічної кризи (№05515). За результатами опубліковано колективну монографію, 32 наукових статті, 12 тез конференцій;
  • 2018-2021 рр. «Забезпечення розвитку складних соціально-економічних систем методами маркетингового менеджменту» (№0112U005355).

Починаючи з 2021 р., кафедра працює над НДР на тему «Маркетингове та логістичне забезпечення діяльності підприємств в умовах екологізації та цифровізації економіки» (№0121U112920).