10 грудня 2015 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні (проект ЄС) на базі Запорізького національного університету провів Інформаційний день Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти.

Програма Інформаційного дня Програми Еразмус+ включала дві сесії: для вищих навчальних закладів щодо міжуніверситетської співпраці, та для студентів, викладачів, адміністративного персоналу щодо індивідуальних навчальних можливостей.

Під час сесії Інформаційного дня було представлено структуру Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти; правила участі українських вищих навчальних закладів у конкурсах за напрямами: «Навчальна мобільність», «Розвиток потенціалу вищої освіти» (колишня Програма Темпус), «Жан Моне», а також рекомендації з підготовки проектних заявок.

Учасники сесії щодо індивідуальних академічних можливостей за Програмою Еразмус+ були ознайомлені з інформацією про особливості навчання за кредитною та ступеневою мобільністю, зокрема за спільними магістерськими та докторськими (PhD) програмами Еразмус+, отримання стипендій на навчання, викладання, стажування.

Інформаційний День Програми Еразмус+ відвідало 5 представників ЗНТУ, зокрема з відділу міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами та кафедри технології авіаційних двигунів. Під час заходу учасники мали можливість отримати відповіді на запитання, а також проконсультуватись з менеджерами НЕО в Україні щодо поточних та майбутніх проектів, індивідуальної участі в конкурсах програми Еразмус+.

11 грудня 2015 р. також на базі ЗНУ відбувся тренінг для представників вищих навчальних закладів України щодо написання проектних заявок в рамках програми Еразмус+. У тренінгу взяли участь 25 представників різних ВНЗ України, в тому числі представник відділу міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами ЗНТУ.

Впродовж тренінгу були розглянуті принципи побудови аплікаційних форм, надані рекомендації з підготовки проектних заявок (логіко-структурна матриця, робочі пакети тощо) за напрямами «Розвиток потенціалу вищої освіти», «Кредитна мобільність», «Жан Моне».

Матеріали Інформаційного дня Програми Еразмус+ можна знайти за посиланням: http://erasmusplus.org.ua/novyny/1096-informatsiynyy-den-prohramy-erazmus-dlya-vyshchykh-navchalnykh-zakladiv.html