Ви є тут

Головна

Католицький Університет Льовена (Бельгія) разом з Університетським Коледжем Томас Мор проводив з 18 по 22 березня Міжнародні дні, програма яких складалась з лекцій, сесій та семінарів за участю викладачів з України, Німеччини, Великобританії, Ізраїлю, Сінгапуру, Греції, Мальти, Іспанії, Словаччини та ін. Основна мета заходів ‑ «інтернаціоналізація вдома», що надає можливість студентам прослухати лекції викладачів зі всього світу.

В цьому році викладачі кафедри програмних засобів (д.т.н., проф. С.О. Субботін, к.н.т., доцент Г.В. Табунщик, к.т.н., доцент А.В. Пархоменко) за підтримки програми Erasmus+ KA1 (http://zntu.edu.ua/akademichna-mobilnist) мали можливість прочитати лекції в кампусах Де Наєр та Гиль ( https://www.thomasmore.be/en/agenda/15th-thomas-more-international-days , https://iiw.kuleuven.be/denayer/international-days/international-days-2019 ).

Окрім лекцій було проведено зустрічі з керівництвом європейських партнерських навчальних закладів щодо подальшого розвитку співпраці та розробки спільної навчальної програми «Прикладний штучний інтелект» з Університетським Коледжем Томас Мор.

На сьогоднішній день в кампусі де Наєр (Бельгія) проходять навчання три студенти ЗНТУ, які були активними учасниками заходів Міжнародного тижня. Це студентка машинобудівного факультету Гуріна Л.О. (М-114м) та студент інженерно-фізичного факультету Молочков Д.Є. (ІФ-314м), які навчаються в Католицькому університеті Льовена, а також студентка факультету комп'ютерних наук і технологій Безугла Г.М. (гр. КНТ-217), яка навчається в Університетському Коледжі Томас Мор.