Ви є тут

Головна

Програмні комплекси «Computer Logic Group» (http://cl.com.ua) та кафедра БВУП висвітлюють Всеукраїнський проект для навчальних закладів та студентів «Будуємо майбутнє разом» (http://bmr.cl.com.ua). Мета проекту донесення до студентів важливості та цінності знань сучасного супроводу кошторисної справи та ціноутворення у практичній діяльності підприємств та організацій реального сектору, а також використання актуальних нормативних документів у будівництві та промисловості.

В ході тісного співробітництва кафедри будівельного виробництва та управління проектами  з «Computer Logic Group» (яка є провідним розробником комп'ютерного забезпечення в будівельної галузі) в ЗНТУ вперше запроваджуються сучасні програмні комплекси в будівельної галузі, такі як:

  • ПК «Будівельні Технології – Кошторис» (http://cl.com.ua/products/) версії 7.9.х – професійний програмний продукт для автоматизації розрахунку та перевірки кошторисної вартості проектно-вишукувальних робіт відповідно до вимог ДСТУ Б Д.1.1-7: 2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво». Програма підтримує розрахунок кошторисної документації відповідно до вимог ДБН Д.1.1-1-2000, що дозволяє не перераховувати кошторисну документацію, розроблену і затверджену у складі проекту в установленому порядку, у зв'язку з введенням з 01.01.2014 року національних стандартів з ціноутворення, і використовувати її для планування капітальних вкладень, фінансування будівництва, проведення процедури закупівель, а також при взаєморозрахунках за виконані роботи відповідно до листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 11.12.2013 року № 7 / 15-19498.
  • Інформаційна довідкова система «БУДСТАНДАРТ» (http://budstandart.com) – електронна бібліотека нормативних, законодавчих та довідкових документів в галузі будівництва та промисловості будівельних матеріалів (ДБН, ДСТУ, ГОСТ, ВБН, санітарні правила та норми, правила пожежної безпеки, охорона праці, технологічні карти тощо).

ІДС «БУДСТАНДАРТ» розроблена за договором про співпрацю з Державним підприємством «Укрархбудінформ» на базі якого, наказом Держбуду України від 10 жовтня 2002 року № 58 створено «Фонд нормативних документів у сфері містобудування, будівництва та промисловості будівельних матеріалів».

У жовтні 2014 компанія Computer Logic Group презентувала інноваційний проект – Інтернет-сервіс по роботі з нормативними документами будівельної галузі БУДСТАНДАРТ Online (http://online.budstandart.com). Даний проект розроблений з метою якісного забезпечення підприємств будівельної галузі України нормативно-технічною документацією в галузі проектування, будівництва, охорони праці, пожежної безпеки, енергетики та екології. Всього понад 25 тисяч нормативних документів, які доступні 7 днів на тиждень 24 години на добу з будь-якого пристрою підключеного до Інтернет в т.ч. планшета або смартфона під управлінням ОС Android.

Ці сучасні програмні комплекси встановлені в аудиторіях кафедри БВУП у яких студенти навчаються розробкою кошторисної документації та роботою з електронною бібліотекою. Усі бажаючі можуть ознайомитися з програмними комплексами в бібліотеці ЗНТУ.