27 квітня у Запорізькому національному технічному університеті відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців щорічного конкурсу на іменні премії Delcam. В церемонії нагородження прийняв участь директор з продажу у Східній Європі компанії Autodesk Адам Барицький (Adam Barycki), який у своїй промові привітав переможців конкурсу та розповів про подальшу співпрацю університетів України з Autodesk. Треба зазначити, що з 1 серпня 2016 року фірма Delcam Ltd стала структурним підрозділом компанії Autodesk.
Також з вітальним словом виступив ректор ЗНТУ Сергій Бєліков та директор Центру САПР (Авторизований дилер Autodesk в Україні) Олег Борисенко.
В цьому році конкурс проводився серед студентів, школярів та вчителів шкіл. В номінації студентських робіт перше місце зайняла робота спеціаліста кафедри «Металорізальних верстатів та інструменту» ЗНТУ Миколи Литовського (керівник роботи: Клименко В.Ю.). В номінації шкільних робіт перше місце здобула робота Владислава Громенка (Київська гімназія №178, керівник проекту Пливак А.А.). Серед вчителів шкіл перше місце посіла робота Наталлі Кирюшенко (Криворізька загальноосвітня школа №68).
Бажаємо переможцям та учасникам конкурсу натхнення та нових перемог.
На даний час триває прийом робіт на XVIII Конкурс студентських робіт та XVI Конкурс шкільних робіт на премії Autodesk.
ГНЦ «ЗНТУ-Delcam»
![Збільшити зображення](/images/news/20170503/img-002.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20170503/img-003.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20170503/img-004.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20170503/img-005.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20170503/img-006.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20170503/img-001.jpg)