Студенти, аспіранти і молоді вчені кафедри електропривода і автоматизації промислових установок ЗНТУ вже традиційно впродовж багатьох років щорічно беруть участь у Міжнародній науково-технічній конференції молоді ПАТ «Запоріжсталь». Цьогорічна конференція не стала виключенням.

18-19 жовтня 2018 року відбулася ювілейна 45-а конференція, присвячена 85-річчю металургійного комбінату «Запоріжсталь». Відкривали конференцію в.о. генерального директора ПАТ«Запоріжсталь» Андрій Жук та керівник молодіжної організації ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Ільченко.

Цього року конференція зібрала у Запоріжжі 245 молодих спеціалістів – працівників українських підприємств гірничо-металургійного комплексу, спеціалістів науково-дослідних інститутів, закладів вищої освіти, колег з Білорусі, які презентували свої наукові доповіді та ідеї. На згадку про конференцію кожен учасник отримав гарні сувеніри з символікою ювілейної конференції.

Підбиття підсумків конференції, вручення грамот і цінних подарунків за кращі доповіді працівникам та гостям комбінату відбувалось у святковій і надзвичайно дружній атмосфері. Було оголошено Подяку доценту кафедри ЕПА ЗНТУ Назаровій Олені Сергіївні за невичерпну інтелектуальну енергію, активну життєву позицію, направлену на розвиток науково-технічного потенціалу гірничо-металургійної галузі України, відданість традиціям та з нагоди 45-ої Ювілейної Міжнародної науково-технічної конференції молоді, присвяченої 85-річчю комбінату «Запоріжсталь».

Як зазначив Андрій Жук, конференція дає можливість молоді рости професійно і робити кроки вперед у розвитку кар'єри.

Кафедра ЕПА