Ви є тут

Головна

Як відомо, перші відомості про туристичний рух в нашому навчальному закладі датуються 1902 роком. Думка Д. М. Поддєрьогіна, першого директора Олександрівського механіко-технічного училища (зараз – ЗНТУ) про те, що «освіту треба черпати не лише в аудиторіях, а й у спостереженнях за природою, у сприйнятті творів мистецтва, розумній організації розваг...» актуальна і сьогодні. Цим закликом керуються туристи туристського клубу ЗНТУ «Романтик».

Понад 500 туристів з ЗНТУ та усього міста взяли участь у вечорі, який відбувся в актовій залі ЗНТУ 12 грудня 2014. На вечорі були показані авторські фільми про кращі спортивні подорожі запорізьких туристів у минулому сезоні. Було показано 8 фільмів про піші, лижні, гірські та водні складні походи вищих категорій складності. Присутні аплодували фільму про похід по Паміру групи вихованців туристичного клубу ЗНТУ «Романтик» під керівництвом Ігоря Дерібаса, які відкрили новий перевал висотою 4330 метрів, названий ними перевалом «Запорізьких Романтиків», зійшли на семитисячник пік Леніна (7134 метри).

А в другому відділенні вечора був концерт авторської пісні в якому взяли участь ансамбль «Неслыханная Прибыль» в складі: Тетяна Прибиль, Сергій Ігнатьєв, Микола Ісаєв, а також Оля і Таня Чікалови, Наташа Бичко, Володимир Антонов, Інна Громова, Геннадій Каплан, Ганна Киящук, Юрій Кульбака, Василь Наружний, Юрій Панфілов, Геннадій Семелюк, Михайло Троєпольский, Олександр Шеллар та Максим Щербаков. Учасники концерту співали відомі улюблені пісні, відбулось декілька прем'єр у авторському виконанні, а на завершення прозвучав гімн туристичного клубу «Романтик». Після завершення вечора значна кількість його учасників продовжили спілкування аж до завершення роботи міського транспорту.