Ви є тут

Головна

У Проекті «Голос жінки має силу» (Women Voices Count) у 2019 році беруть участь представники 8 регіонів України: Закарпатська, Запорізька, Дніпропетровська, Київська, Миколаївська, Одеська, Сумська та Чернігівська області.

Проект в Запорізькій області реалізують викладачі та студенти Інституту управління та права ЗНТУ спільно з ГО «Центр реформ, демократії та права» та ГО «Фундація прав людини».

Основні заходи проекту спрямовані на розширення можливостей внутрішньо-переміщених осіб, інтеграцію їх у місцеві громади шляхом спільної творчої діяльності.

Доповідачі ознайомили з метою, завданнями і напрямами реалізації Програми з відновлення миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок на території Запорізької області.

Голова правління ГО «Фундація прав людини» Євген Фомін розповів про дієвість сучасних методів громадської активності, зокрема блогерства та засобів арт-терапії.

Запрошені гості круглого столу (представники органів державної влади та місцевого самоврядування, судді, правозахисники, керівники громадських організацій) висвітлили особливості реалізації стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та кричущі проблеми ВПО в Запорізькій області. Адже саме на місцевому рівні вирішуються питання розселення, гуманітарної допомоги, працевлаштування, поновлення документів.

Особливу увагу акцентовано на неврегульованих моментах законодавства щодо внутрішньо переміщених осіб, проблемах процесуального розгляду справ ВПО, інтеграції в життя запорізької громади, реалізації виборчих прав та проблем забезпечення права власності.

Круглий стіл було завершено підведенням підсумків та неофіційним спілкуванням учасників за кавою.

Модератор круглого столу – Максакова Руслана Миколаївна (регіональний координатор правозахисної Програми з відновлення миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу 2019» в Запорізькій області, експерт Громадської організації «Центр реформ, демократії та права», доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри конституційного, адміністративного та трудового права юридичного факультету Запорізького національного технічного університету) запросила всіх небайдужих до проблем внутрішньо переміщених осіб та бажаючих взяти участь в реалізації Проекту до співробітництва. Контактні данні: вул. Тургенєва 39, каб. 390а, тел. (061) 769 86 09.


Програма круглого столу (PDF, 816 KБ)