Вечір відкрив завідувач кафедрою електричних та електронних апаратів проф. П.Д. Андрієнко, який підвів підсумки 15-ти річної роботи колективу викладачів що ведуть навчання англійською мовою, відзначив успіхи випускників у виробничій, науковій діяльності, продовженні навчання у провідних університетах Європи та США.

Присутніх викладачів, випускників, студентів та абітурієнтів англійською мовою привітав ректор ЗНТУ проф. С.Б. Бєліков, який відзначив, що наш університет був одним з перших в Україні, що запровадив навчання англійською мовою. Ректор проінформував про університетську програму розвитку напрямку навчання з поглибленім вивченням іноземної мови.

Декан електротехнічного факультету В.П. Метельський підкреслив важливість розвитку напряму навчання англійською мовою і нагадав присутнім слова директора ВІТ І.Ю. Мелешко: «Нам потрібні спеціалісти, що володіють іноземною мовою. Ні скажу інакше – Нам не потрібні спеціалісти, що не володіють іноземною мовою»

Випускники у своїх виступах відзначали важливість знання іноземної мови в сучасному житті. Старший викладач кафедри загальної електротехніки к.т.н. Ольга Волкова (кер. дипл. роботи доц. Блізняков О.В.) розповіла про свій шлях до науки, перспективи навчання в магістратурі та аспірантурі ЗНТУ. Технічний директор ТОВ «Енергоавтоматизація» Сергій Конограй (кер. дипл. роботи доц. Поляков М.О.) розповів о міжнародній діяльності його фірми. Начальник відділу ВАТ «Запоріжтрансформатор» Олексанр Агібалов (кер. магістерської роботи доц. Поляков М.О.) поділився враженнями від відрядження у Саудівську Аравію, де експлуатуються розробки його відділу.

Присутні хвилиною мовчання хвилиною вшанували пам'ять одного з ініціаторів та організаторів навчання англійською мовою проф. О.М. Расальського та інших викладачів.

За багаторічний внесок у розвиток напрямку навчання англійською мовою наказом ректора було нагороджено почесними грамотами ряд викладачів університету.

А ще було вітання та концерт студентів, профорієнтаційна бесіда з абітурієнтами, неформальне спілкування випускників із викладачами

Випускники англійських груп і викладачі кафедри ЕЕА на міжнародному симпозіумі у м. Харкові

Президія вечора

Випускник «англійської» групи ЗНТУ Андрій Сафронов – офіцер-електрик круїзного лайнера у круїзі Океанією і Новою Зеландією, грудень 2013 р.

Випускник «англійської» групи ЗНТУ, начальник розрахунково-конструкторського відділу ПАТ «Запоріжтрансформатор» у відрядженні в Саудівській Аравії.