Команда проєкту WORK4CE Erasmus+ продовжує активну реалізацію запланованих заходів та проєктну діяльність.

Команда проєкту WORK4CE від НУ «Запорізька Політехніка» - координатор проєкту проф. Табунщик Г.В., декан транспортного факультету проф. Кузькін О.Ф., зав. кафедрою «Програмні засоби» проф. Субботін С.О., керівник центру І та МС доц. Плинокос Д.Д., доц. каф. «Програмні засоби» - Каплієнко Т.І. взяли участь у Зимовій школі 2021 для викладачів університетів, тренерів та академічного персоналу.

Навчання проходило на базі Університету прикладних наук і мистецтв м. Дортмунд (Німеччина).

Тематика тренінгів та навчання була спрямована на вивчення методології управління проєктами – Agile, крім того були розглянуті інструменти ефективної взаємодії в проєктній діяльності, зокрема таких програм як Jira, Confluence, MS Teams, створення спільного проєктного середовища OpenCoPs.

Практична робота під час тренінгу була орієнтована на вивчення та вдосконалення навичок роботи з програмними продуктами, створення ефективної команди, та реалізацію міні-проєкту.

В зимовій школі брали участь представники різних університетів з України, Азербайджану, Литви, Норвегії, Іспанії, Палестини. Серед учасників міжнародної школи були представники багатьох університетів України, зокрема Західноукраїнського національного університету м. Тернопіль, Київського національного університету будівництва та архітектури, представники НУ «Запорізька Політехніка», що беруть участь у програмі Erasmus+, зокрема Каплієнко О.О., Миронова Н.О., Самойлик С.С., Засоріна Г.В. та інші.

Учасники працювали в командах, які повинні були відпрацювати стратегію команди, ролі учасників та виконати проєкт. Наприкінці навчального тижня проходила презентаціє проєктів кожної команди.

Крім того під час Зимової школи були обговорені питання подальшої реалізації проєкту WORK4CE, зокрема створення навчальних модулів, впровадження модулів у навчальний процес в університетах. Координатор проєкту проф. Табунщик Г.В. та зав. кафедрою ПЗ Субботін С.О. обговорили з партнерами університету реалізацію програми подвійних дипломів між НУ «Запорізька Політехніка» та Університетом прикладних наук і мистецтв м. Дортмунд (Німеччина) та відпрацювали план конкретних заходів щодо впровадження подвійних дипломів.

Злагоджена робота за проєктом надала змогу виконати завдання проєкту та отримати практичні навички в питаннях управління проєктами, можливості впровадження програмних засобів та інструментів в роботу організацій.

Під час візиту було обговорено можливість двосторонніх угод щодо підвищення кваліфікації викладачів та співробітників в інших університетах, обмін викладачами та студентами, спільних наукових досліджень.

В цілому, участь у зимовій школі 2021 в рамках проєкту Erasmus+ WORK4CE дозволяє розширити спектр міжнародної діяльності нашого університету та отримати викладачам, спеціалістам та аспірантам університету необхідних компетентностей для співпраці в глобальному освітньому середовищі.

Детальніше про зимову школу Ви можете дізнатися за посиланням: https://go-study-europe.de/winter-school-2021/