Минуло майже два тижні із запровадження воєнного стану та початку бойових дій на території нашої країни. Ці дні об'єднали всіх нас довкола єдиної мети - вистояти та перемогти. Я хочу подякувати колективу та студентству Національного університету «Запорізька політехніка» за те, що у такі складні часи Ви, перш за все, думаєте про потреби університету та країни.

24 лютого було створено оперативний штаб НУ «Запорізька політехніка» і щодня, без перерв та вихідних, група чергових слідкує за тим, щоб університет був у повній готовності до викликів воєнного часу.

Завдяки зусиллям працівників наших служб у короткий термін нам вдалось максимально комфортно облаштувати наші укриття.

Ми разом із нашими кібервійськами протидіємо дезінформації та поширенню фейків, стаємо донорами крові, даруючи комусь надію на життя.

Наші працівники та студенти на волонтерських засадах забезпечують потреби територіальної оборони та наших військових.

Співробітники університету працюють на відновленні техніки, вступають до лав захисників.

Наші гуртожитки вже приймали сім'ї військовослужбовців та готові приймати їх і надалі.

Я вдячний кожному працівнику та студенту нашого університету за готовність оперативно реагувати, а головне – допомагати один одному та всій Україні. Пишаюсь єдністю та самовідданістю колективу Запорізької політехніки!

Впевнений, що консолідувавши зусилля довкола єдиної мети – збереження та зміцнення цілісності й недоторканності нашої української держави, ми зможемо досягти миру.

Все буде Україна!

Ректор НУ «Запорізька політехніка»
Віктор Грешта