Шановні колеги!

За повідомленням секретаря РНБО Олексія Данілова розповсюдження штаму коронавірусу дельта розвивається за іншим сценарієм, аніж інших штамів.

Тільки масова вакцинація працівників університету від коронавірусу дозволить захистити життя і здоров'я.

На жаль показники вакцинації в університеті є одними з найнижчих в області. Це не дозволяє здійснювати освітній процес в очній формі, позбавляє студентів, аспірантів і докторантів можливості набувати знання в наших лабораторіях, комп'ютерних класах, аудиторіях, читальних залах, відвідувати тренування у спортивних секціях та у спортивному корпусі.

Закликаю усіх співробітників, які не отримали щеплення від коронавірусу, записатися на такі щеплення у відділі охорони праці університету (ауд. 52, тел. 2-25).

У разі, якщо Ви перенесли коронавірусну хворобу, прошу надати довідку від сімейного лікаря до відділі охорони праці.

Тільки так можна забезпечити здоров'я і права наших студентів на очну форму освіти.

Дякую за порозуміння.

В.о. ректора університету