30 травня відбулася зустріч керівництва НУ «Запорізька політехніка», представників приймальної комісії, кафедри соціальної роботи та психології й кафедри фізичної терапії та ерготерапії з Запорізьким обласним союзом промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал». Також на зустрічі був присутній представник Міністерства у справах ветеранів.

Головною метою зустрічі була підтримка учасників бойових дій та їх родин у подальшій освітній та професійній кар'єрі, а також у забезпеченні психологічної допомоги та реабілітаційних послуг.

Представники розглянули умови вступу до Запорізької політехніки, надання пільг та додаткової підтримки цієї категорії абітурієнтів. Окрім цього, були розглянуті можливі напрями роботи у сфері психологічної допомоги, реабілітації та соціальної адаптації учасників воєнних дій, їх родин, а також тимчасово переміщених осіб.

Сподіваємось на подальшу продуктивну співпрацю!