20 грудня 2019р. у НУ «Запорізька політехніка» за сприяння Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» відбулась зустріч адміністрації університету з представниками промислових підприємств Запорізької області: АТ «Мотор Січ», ДП «Івченко-Прогрес», ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ», КП НВК «Іскра», АТ «ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАВОД ФЕРОСПЛАВІВ», ПрАТ «Запоріжтрансформатор», ПрАТ «Запорізький абразивний комбінат», ПрАТ «ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ».

Під час зустрічі обговорювались питання працевлаштування випускників університету, розгляду проектів та затвердження освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти. За результатами обговорення напрацьовано механізми реалізації дуальної освіти, залучення професіоналів-практиків до науково-педагогічної діяльності.

Також наголошено на важливості ступеневої підготовки працівників підприємств за освітніми ступенями «бакалавр», «магістр» на заочній формі навчання.